Úterý 20. 2. 2018 svátek má Oldřich

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

South Park opět baví svým nekorektním humorem. S nízkou obtížností ve hře bude mít tvá postava bílou pleť, vysoká z tebe udělá černocha

South Park: The Fractured But Whole bude hra plná černého humoru, což dokazuje i zajímavý prvek spojený s volbou obtížnosti.

7. září 2017, 20:18
7. září 2017, 20:18

South Park: The Fractured But Whole bude hra plná černého humoru, což dokazuje i zajímavý prvek spojený s volbou obtížnosti.

Na to, že k South Parku neodmyslitelně patří notná dávka nekorektního humoru, jsme si už dávno zvykli, jak se ale zdá, jeho tvůrci i po letech dokáží překvapit a pobavit překročením hranice, za kterou se ostatní vstoupit neodváží. Nově se jim to podařilo v očekávaném herním zpracování s dvojsmyslným podtitulem The Fractured But Whole, ve kterém se ukrývá vskutku nečekaný prvek spojený s volbou obtížnosti.

 

Jak totiž redaktoři zahraničního serveru Eurogamer při testování hry zjistili, obtížnost zde není pouze odstupňovaná tradičními volbami v podobě nízká, střední a vysoká, ale její součástí je navíc také změna barvy pleti vámi vytvořené postavy. A samozřejmě nebyl by to South Park, kdyby bílá barva pleti neznamenala nejnižší obtížnost a černá zase tu nejvyšší. Třešničku tomu pak už jen dodávají slova Erica Cartmana, který během výběru říká: „Neboj se, na souboj to nemá žádný vliv, na všechny ostatní aspekty tvého života ale ano.“ 

 

Není pochyb o tom, že podobně kontroverzních vtípků bude ve hře celá řada a my se už nemůžeme dočkat, až se u nich 17. října dobře pobavíme. Hra vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC a předobjednávat ji můžete například v obchodě Ciernydrak.sk.

 

 Pro pasáž s výběrem obtížnosti přetočte na čas 5:40

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU Odebírej REFRESHER videa
Nejčtenější