Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. března 2018 13:28
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Raper Lil Xan prohlásil, že je Tupacova hudba nudná. Měl bys skončit s hip-hopem, vzkazuje mu Waka Flocka

HUDBA
Uložit Uložené

Další mladý raper, který se dopustil drzého prohlášení.

V únoru letošního roku projevil jednadvacetiletý raper Lil Xan v rozhovoru svůj názor naTupaca Shakura. Jeho hudbu označil jako nudnou a ohodnotil ji 2 z 10. Na internetu tím vzbudil značně negativní reakce z řad hiphopových fanoušků, ale nejen nich. Raperovo stanovisko naštvalo i představitele labelu 1017 Records, atlantského Waka Flocka Flamea, který nyní na Xana zaútočil na svém Twitteru.

Kromě toho věnoval tomuto tématu několik dalších tweetů. Waka je známý tím, že nebyl příznivcem staré vlny raperů, ale jak sám zmínil: „Respekt je vše, nikdy na to nezapomeň.“ Neúcta k legendám, kteří utvářely v minulosti směr, podle něj ubližuje ostatním mladým interpretům.


Lil Xan řekl, že přestane dělat rozhovory. „Víte, už nebudu nikde říkat, jak se cítím. Miluju svoje fanoušky, ale nemohu nechat, aby mě nadále zneužívaly určité společnosti.

Raper Lil Xan prohlásil, že je Tupacova hudba nudná. Měl bys skončit s hip-hopem, vzkazuje mu Waka Flocka
Domů
Sdílet
Diskuse