Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. srpna 2018 v 17:14
Čas čtení 0:00

Česká streetwearová značka My Dear Clothing představuje svou limitovanou letní kolekci

Diskutovat
Uložit Uložené

Co přináší nová kolekce Summer 18?

Značka My Dear Clothing funguje už od roku 2013. Vznikla v Pardubicích, kde ji v komunitě mladých umělců založil Zbyněk Štandera. Záměrem MyDear je oslovovat mladší generaci a „věčně mladé“ k tomu, aby společně budovali svou jedinečnost a specifický pohled na svět, který vyjadřuje jejich motto: „The idea is to die young as late as possible.“

Česká streetwearová značka My Dear Clothing představuje svou limitovanou letní kolekci

Značka My Dear Clothing v současnosti patří k jedné z nejprogresivnějších českých módních značek. Z jejich produktů je cítit dravost, láska k nadčasovému designu a touha nepřestávat lovit nová dobrodružství. Hovoří o tom právě i zbrusu nová kolekce Summer 18.

Kolekce Summer 18 odhaluje dvě košile s krátkým rukávem, tři trička, šortky a boxerky v jedinečných designech. Součástí kolekce je originální lookbook, kde se v roli modelů objevuje dvojice mužů z odlišných věkových generací. Janek Gregor zastupuje generaci mužů kolem dvacítky, o třicet let starší Eugenio Bramerini přesně odráží „forever young lifestyle“. 

Česká streetwearová značka My Dear Clothing představuje svou limitovanou letní kolekci

„Skrz značku My Dear Clothing se v lidech snažíme podporovat jejich osobní rozvoj. Chceme dokázat, že se není potřeba podřizovat zastaralým konvencím, konzervativním pravidlům ani nátlaku společnosti. Podporujeme bourání stereotypů a ukazujeme, že i takoví „sígrové“ jako my můžou dosáhnout svých cílů,“ přibližuje poslání značky Zbyněk.

Produkty z kolekce Summer 18 jsou ve velice limitovaném počtu. Na své si přijdou ale i pánové ve zralejším věku. Release proběhne online v neděli 12. srpna od 20:00 na webu e-shopu Footshop.cz.

Česká streetwearová značka My Dear Clothing představuje svou limitovanou letní kolekci
Domů
Sdílet
Diskuse