Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. září 2019 14:14
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Conora McGregora vyzval na MMA zápas youtuber Logan Paul. Směje se mu za napadení důchodce

SPORT
Uložit Uložené

Youtuber Logan Paul chce bojovat proti nejslavnějšímu MMA bojovníkovi planety. Jak na tuto výzvu asi Conor odpoví?

Conor McGregor se dočkal poněkud nečekaného vyzyvatele. Tím se stal youtuber Logan Paul, který se aktuálně připravuje na odvetný boxerský zápas se svým rivalem KSI. A právě v rámci promování tohoto duelu se tvůrce videí postavil před novináře, aby odpověděl na několik otázek.

Doporučeno
Conor McGregor se omlouvá za napadení důchodce v baru. „Mé chování bylo nepřijatelné,“ říká Conor McGregor se omlouvá za napadení důchodce v baru. „Mé chování bylo nepřijatelné,“ říká 23. srpna 2019 10:04

Řeč na UFC bojovníka přišla ve chvíli, kdy se jeden z novinářů zeptal, s kým by chtěl youtuber vidět bojovat Conora v příštím zápase. „Conora McGregora? Se mnou,“ odpověděl pohotově Logan Paul. Jedním dechem připomněl také incident, při kterém irský bojovník fyzicky napadl v podniku muže v důchodovém věku, protože se údajně nechtěl napít zápasníkovy whiskey.

Samotný McGregor na youtuberova slova zatím nijak nezareagoval, nezdá se však příliš pravděpodobné, že by se nejslavnější MMA bojovník planety do profesionálního oktagonu vrátil právě kvůli Loganovi.

Irův zatím poslední zápas proběhl ještě minulý rok, kdy prohrál s neporaženým šampionem Khabibem Nurmagomedovem. Aktuálně se mluví o jejich potenciální odvetě, kterou by si Conor přál uskutečnit v Moskvě. Zatím však není jisté, zda k tomu reálně dojde, neboť příštím Khabibovým vyzyvatelem by se měl s největší pravděpodobností stát Tony Ferguson. 

Do odvetného boxerského zápasu Logan Paul a KSI nastoupí 9. listopadu (november) tohoto roku v Los Angeles. Svou láskou pro MMA se Logan nikdy netajil, zatím však spíše z pozice fanouška. Zda se tedy odhodlá skutečně vstoupit do oktagonu i jako bojovník, ať už proti McGregorovi nebo komukoliv jinému, se dozvíme zřejmě až po chystané odvetě. 

Domů
Sdílet
Diskuse