Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
14. listopadu 2019 17:12
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Megazápas jako Mayweather vs. McGregor: Tyson Fury souhlasí s bitvou proti hvězdě UFC

SPORT UFC
Uložit Uložené

Tyson Fury vs. Stipe Miocic. Jak by tato bitva asi dopadla?

Málokdo je ve světě boxu tak nevyzpytatelný jako Tyson Fury. Kromě toho, že si 31letý boxer z Velké Británie nedávno střihl premiéru ve světové wrestlingové organizaci WWE, ohlásil také své plány vyzkoušet si zápas v MMA. A to pod tréninkovým dozorem Conora McGregora.

Výzva přijata

Tentokrát se zase Fury nechal slyšet, že souhlasí s výzvou, kterou mu adresoval slavný bojovník UFC Stipe Miocic. Nejednalo by se ale o souboj v MMA, nýbrž o klasický boxerský zápas – čili podobně, jako tomu bylo při vzájemné bitvě boxerské legendy Floyda Mayweahera a UFC zápasníka Conora McGregora.

Král těžké váhy Stipe Miocic, který před pár měsíci sebral opasek Danielu Cormierovi, dříve vyzýval k boji i jednoho z nejslavnějších boxerů Anthonyho Joshuu, avšak bez výsledku. Pozornost tak poté upřel právě na „Gypsy Kinga“, který se zápasem souhlasí.

Doporučeno
Boxerská hvězda Tyson Fury chce bojovat v MMA. Trénovat ho má Conor McGregor Boxerská hvězda Tyson Fury chce bojovat v MMA. Trénovat ho má Conor McGregor 27. října 2019 23:37

„Stipe se mnou chce boxovat, určitě by to byl dobrý zápas. Jakmile to tedy vyřídím s Wilderem, utkám se s Miocicem, pokud o to bude stát. Byla by to velkolepá bitva ve stylu Mayweather vs. McGregor. Vzájemnému zápasu jsem tedy otevřený, tak ať přijde a domluvíme se. Všichni proti mě skončí stejně: Rozdrtím je,“ uvedl Tyson Fury pro server MTK Global.

Trénink MMA

Řeč přišla také na nedávno zveřejněné video, kde Fury trénuje MMA s Darrenem Tillem – další jednou velkou hvězdou UFC. „Dal mi pořádně zabrat a bylo to vážně skvělé,“ pochvaloval si Tyson Fury.

Doporučeno
Oktagon 15 se zapsal do dějin: Knockoutovaný Vémola, 20 000 diváků a neuvěřitelná show Oktagon 15 se zapsal do dějin: Knockoutovaný Vémola, 20 000 diváků a neuvěřitelná show 10. listopadu 2019 4:57

Zda k zápasu mezi Miocicem a Furym skutečně dojde, je zatím ve hvězdách. 22. února příštího roku má Fury nastoupit do odvety s již zmiňovaným Deontayem Wilderem, zatímco Stipe Miocic by měl v roce 2020 završit zápasovou trilogii s Danielem Cormierem.

Na to, co se bude dít dále, si budeme muset počkat, každopádně by se ale jistě jednalo o zajímavou podívanou. 

V posledních dnech se navíc začala skloňovat také bitva mezi Tysonem Furym a Francisem Ngannou – tedy dalším slavným bojovníkem UFC. Jak je tedy vidět, britský boxer přijímá jeden zápas za druhým, tak uvidíme, které se nakonec reálně uskuteční.

Domů
Sdílet
Diskuse