Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. ledna 2020 v 7:50
Čas čtení 0:39
Ondřej Jarůšek

Dan Bilzerian prohrál obrovský balík peněz. Vsadil na porážku Conora McGregora

SPORT
Uložit Uložené

Favoritem Dana Bilzeriana v ostře sledovaném zápase UFC byl Donald Cerrone, ten však prohrál po 40 sekundách.

Očekávaný zápas Conor McGregor vs. Donal Cerrone na proběhnuvší akci UFC 246 přilákal mimo jiné i řadu známých osobností, jednou z nichž je například i Dan Bilzerian, který se proslavil svým vystupováním na Instagramu. Stejně jako mnozí další, i on měl svého favorita, a to konkrétně zkušeného „Cowboye“. Ten však prohrál po 40 sekundách prvního kola.

Doporučeno
Conor McGregor vyhrává tvrdými údery zápas s Cowboyem. Soupeře ukončil rychle v 1. kole Conor McGregor vyhrává tvrdými údery zápas s Cowboyem. Soupeře ukončil rychle v 1. kole 19. ledna 2020 v 6:32

Výsledek však pro Dana Bilzeriana znamenal ztrátu obrovského balíku peněz, které se rozhodl vsadit právě na Cerroneho vítězství. Hromadou bankovek se pochlubil na svém instagramovém účtu, kam přidal fotografii těsně předtím, než je vsadil. Na jeho Stories zároveň najdeš i sérii videí, ve kterých vsazené peníze dává na odiv.

Kolik přesně na vítězství Cerroneho vsadil, není známo, jak se však zdá, z „Cowboyovy“ prohry si příliš těžkou hlavu nedělá. Celou věc dle všeho bere s nadhledem a v komentářích pod svým příspěvkem vzdal Conorovi po konci zápasu hold. Stories Dana Bilzeriana budou na Instagramu dostupné ještě necelých 18 hodin. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Puttin some pocket change on @cowboycerrone who y’all got?

Příspěvek sdílený Dan Bilzerian (@danbilzerian),

Domů
Sdílet
Diskuse