Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. února 2020 v 18:40
Čas čtení 0:44
Antonín Havlík

Patnáctiletý teenager z Karlovarska si doma tiskl stokoruny. S padělky pak chodil nakupovat do večerek

Diskutovat
Uložit Uložené

Platit stokorunovými padělky vydrželo chlapci měsíc.

S věkem patnácti let přichází do života možnost různých brigád a prvních výdělků. Najdou se však i tací, kteří se rozhodnou peníze získat jinými způsoby. Patnáctiletý teenager z Karlovarska si doma vyráběl padělky stokorunových bankovek. Na případ upozornil web Regionzapad.cz.

S těmito podomácku vytištěnými bankovkami pak zkoušel platit v různých prodejnách potravin a večerkách. Zabralo to, ale samozřejmě ne na dlouho. Platit falešnými penězi se mu dařilo zhruba měsíc. Padělků v tržbách si totiž všimli samotní prodejci a ohlásili vše na policii.

Přidej se do Refresher Clubu
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
31,25 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (150 kreditů)
Méně reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Půlroční - 23 %
812,5 Kč 625 Kč
Účtuje se každých 6 měsíců
24,04 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (900 kreditů)
Méně reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Sdílení obsahu kámošům a kámoškám
Roční - 23 %
1 625 Kč 1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
24,04 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (2 000 kreditů)
Úplně bez reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Sdílení obsahu kámošům a kámoškám
Všechny možnosti členství Mám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Doporučeno
Z Česka do vysněného apartmánu v Apulii: Jak si Klára a František splnili sen o druhém domově u moře Z Česka do vysněného apartmánu v Apulii: Jak si Klára a František splnili sen o druhém domově u moře 11. března 2026 v 13:00
Doporučeno
10 míst v Česku, kde by se měla natáčet další řada Bridgertonů. Navštiv je, než se proslaví 10 míst v Česku, kde by se měla natáčet další řada Bridgertonů. Navštiv je, než se proslaví 12. března 2026 v 7:00
Doporučeno
Z Petra z Naked Attraction je dnes Nikola. Prošla tranzicí a odstěhovala se do Egypta Z Petra z Naked Attraction je dnes Nikola. Prošla tranzicí a odstěhovala se do Egypta 11. března 2026 v 12:40
Domů
Sdílet
Diskuse