Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. května 2020 16:55
Čas čtení 0:37
Ondřej Jarůšek

Brutální bojovka Mortal Kombat 11 vyráží dech novým trailerem. Hrát budeš moct za Robocopa a dostaneme rozšíření příběhu

TECH
Uložit Uložené

Podívej se na skvělý trailer pro příběhové rozšíření k bojovce Mortal Kombat 11.

Fanoušci bojové série Mortal Kombat slaví malé Vánoce. Právě dnes totiž vývojářský tým z NetherRealm Studios po včerejším avizování zveřejnil nový trailer pro příběhové rozšíření s názvem Aftermath, které naváže na povedenou kampaň loňského dílu. Ze záběrů se zdá, že jednu z hlavních rolí sehraje čaroděj Shang Tsung, který se má vydat do minulosti, aby získal korunu Kroniky, hlavní záporné postavy z 11. dílu.

Doporučeno
Zvuky brutálních útoků z Mortal Kombat vznikají mačkáním zeleniny nebo louskáním ořechů Zvuky brutálních útoků z Mortal Kombat vznikají mačkáním zeleniny nebo louskáním ořechů 22. srpna 2019 13:12

To však není všechno. Společně s rozšířením nadprůměrně kvalitního příběhu se totiž hráči dočkají také nových bojovníků, kteří doplní současnou plejádu hratelných postav. Konkrétně se můžeme těšit na Fujina, Sheevu a vůbec poprvé se v sérii představí Robocop, kterého se fanoušci v minulosti dožadovali.

Příběhové rozšíření vyjde na digitálních platformách již 26. května. S ním dorazí i nové arény, stage fatality a vrátí se i takzvané „Friendships“, které se v sérii objevily poprvé ve druhém díle. Jednalo se o vtipnou reakci vývojářů na kontroverzi, kterou způsobovaly brutální fatality. Těšit se hráči můžou také na balíček nových skinů.

Domů
Sdílet
Diskuse