Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
23. září 2020 19:33
Čas čtení 1:35
Tereza Šnajdrová

Od sponky do vlasů až po diamantový náhrdelník za 450 000 korun. Miliony lidí sledují, jak známá TikTokerka vyměňuje věci

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Cestu plnou výměn započala začátkem května a jejím cílem je pomocí výměnného obchodu ze sponky do vlasů získat dům.Američanka Demi Skipper se nechala inspirovat kanadským bloggerem Kylem MacDonald.

Zajímavý projekt, který v minulosti uskutečnil také kanadský blogger Kyle MacDonald, započala začátkem května na svém TikToku mladá Američanka Demi Skipper. Stejně jako MacDonald, i ona začala výměnný obchod pomocí jednoduché věci, kterou má doma skoro každý – sponky do vlasů. Kylu MacDonaldovi se takto v roce 2005 povedlo směnit kancelářskou sponku za dům. Povede se Demi Skipper tento úspěch zopakovat?

Doporučeno
Video: Dívka nahrávala svůj zpěv na Tik Tok, když se najednou stropem propadla její matka. Video má již více než 75 000 sdílení Video: Dívka nahrávala svůj zpěv na Tik Tok, když se najednou stropem propadla její matka. Video má již více než 75 000 sdílení 2. září 2020 20:04

Na TikToku má Demi Skipper díky bláznivému nápadu přes 4,5 milionu sledujících, kteří čekají na to, jestli se TikTokerce podaří dotáhnout výměnné obchody až do konce, k vysněnému domu. Ačkoliv je trademeproject běh na dlouhou trať, při poslední výměně se Skipper podařilo získat luxusní diamantový náhrdelník.

Všechno to začalo v květnu tohoto roku, kdy se mladá Američanka ocitla v karanténě a přemýšlela, jak volný čas využije. V té době ji zaujal článek o kanadském bloggerovi Kylu MacDonaldovi, který díky výměnám přišel ke krásnému domu. Demi Skipper si proto založila účet na platformě TikTok, aby měla celou tuto bláznivou cestu plnou dobrodružství zdokumentovanou a pustila se do obchodu.

Jako první se jí povedlo sponku do vlasů vyměnit za obyčejné náušnice, za které vzápětí získala čtyři sklenice na margaritu. Ačkoliv by se již sklenice mohly počítat jako zajímavá výhra, u které by možná většina lidí skončila, Demi Skipper se rozhodně nevzdala a směnila je za vakuový vysavač. 

Doporučeno
Ženy natáčejí, jak jim kolemjdoucí muži koukají na zadek. Stačí mobil se zapnutým nahráváním v kapse Ženy natáčejí, jak jim kolemjdoucí muži koukají na zadek. Stačí mobil se zapnutým nahráváním v kapse 28. srpna 2020 14:32

Veškeré výměny Američanka vyhledává na aukční síni eBay nebo facebookovém marketu, kde narazila na snowboard, kterým nahradila vakuový vysavač. Následovala doposud největší výměna, díky které se hodnota vybarterované věci zvýšila až o polovinu. Jednalo se o výhodný obchod, při němž vakuový vysavač vystřídal Apple TV 4K, přístroj, díky němuž může uživatel sledovat filmy,  seriály a další videa.

Během dalších dvou měsíců Demi Skipper prošly rukama nejrůznější předměty. Od herní konzole Xbox One, přes MacBook Air, foťák značky Canon, až po tenisky Nike X Off-White v hodnotě 26 000 korun. kerka díky tomu zjistila, že obchodování s teniskami jí rychle pomůže přiblížit se k vysněnému domu, a když držela v ruce sneakersy Air Jordan 1 Reverse Shattered Backboard, přišel další velký krok v její cestě plné dobrodružství.

První auto rychle směnila za další hodnotné věci, až se jí do ruky dostal Mini Cooper 1 a právě díky němu nyní Demi Skipper vlastní vzácný, diamanty osázený náhrdelník v hodnotě neuvěřitelných 450 000 korun. Zdá se, že Američanka je už jen pár kroků od získání domu a její dobrodružnou cestu můžeš sledovat na TikToku.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Trade Me Project with Demi (@trademeproject),

Domů
Sdílet
Diskuse