Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
14. října 2020 13:08
Čas čtení 0:47
Tereza Šnajdrová

Lupič s pistolí na kuličky v Praze přepadl banku. Zaměstnanec mu ze strachu dal několik desítek tisíc korun

NEWS
Uložit Uložené

Čin při kterém se lupič rozhodl přepadnout banku s kuličkovou pistolí se odehrál v úterý v centru Prahy.

Bizarní loupež se odehrála v úterý odpoledne přímo v centru Prahy, kdy lupič s kuličkovou pistolí přišel vykrást banku. Podle webu Novinky zaměstnanci na přepážce hrozil zbraní a ten mu ve strachu vydal několik desítek tisíc korun. Krátce po činu však policie podezřelého dopadla a následně zjistila, že lupičova zbraň byla pouze pistole na kuličky.

Doporučeno
Loupež 154 008 239 Kč v Praze za bílého dne. Zloději přepadli dodávku převlečeni za policisty Loupež 154 008 239 Kč v Praze za bílého dne. Zloději přepadli dodávku převlečeni za policisty 31. srpna 2019 9:31

K incidentu došlo krátce po 16:30, kdy na pobočku jedné z bank nedaleko Václavského náměstí přišel lupič. Podle mluvčího policie Jana Daňka podezřelý přišel maskovaný, v ruce držel zbraň a vyžadoval po zaměstnanci na přepážce peníze.  Pracovník mu ve strachu vydal několik desítek tisíc korun a lupič se poté dal na útěk. 

Domů
Sdílet
Diskuse