Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. července 2021 12:30
Čas čtení 1:43
Vojtěch Vanda

Pojď ven: V Praze vystoupí Marpo a Rytmus, v Brně Tommy Cash nebo Bert & Friends

Pojď ven: V Praze vystoupí Marpo a Rytmus, v Brně Tommy Cash nebo Bert & Friends
Zdroj: TASR/Martin Palkovič
KULTURA
Uložit Uložené

Kam tento týden zajít? Koukni do Pojď ven!

Kultura bují všude možně, a po dlouhé přestávce se může zdát, že je z toho velká změť, v níž se nedá vyznat. I z toho důvodu pro tebe každý týden představujeme přehled toho nejzajímavějšího v seriálu Pojď ven, co se kulturních akcí týče. Nebude se jednat pouze o koncerty, ale přiblížíme ti i festivaly, divadelní představení, výstavy a další akce.

Doporučeno
Pojď ven: V Praze ti zahraje Dollar Prync a víkend bude patřit drum & bassovému festivalu Pojď ven: V Praze ti zahraje Dollar Prync a víkend bude patřit drum & bassovému festivalu 12. července 2021 10:43

V týdnu od 19. do 25. července se máš na co těšit. V Praze můžeš týden odstartovat koncertem Xaviera Baumaxy, na nějž navážeš další den oblíbeným párem zpěváků, rodičů a partnerů Emmou Smetanou a Jordanem Hajem. Praha také zažije hell v podobě festivalu Safensound weekender 2021 ve Stormu, kde se představí to nejlepší, co může český grime a UK sound nabídnout, a proběhne také Oktagon Summer Fest s Marpem, Rytmusem a dalšími.

Domů
Sdílet
Diskuse