Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. srpna 2021 15:07
Čas čtení 0:50
Tereza Šnajdrová

Známý odpírač vakcíny plánuje zprovoznit na Zanzibaru resort, kam budou moci jen neočkovaní

Známý odpírač vakcíny plánuje zprovoznit na Zanzibaru resort, kam budou moci jen neočkovaní
Zdroj: Unsplash/Humphrey Muleba/volně k užití
NEWS OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU
Uložit Uložené

Michael Yeadon, známý britský vědec a tvář antivakcinačního hnutí, si chce otevřít resort, do nějž budou moci jezdit pouze neočkovaní lidé.

Fanatičtí odpůrci vakcín se mnohdy ubírají k velmi radikálním rozhodnutím a jedno takové teď předvedl i britský vědec a především známý člen antivakcinačního hnutí Michael Yeadon. Na Zanzibaru chce zprovoznit resort, v němž by mohli být ubytováni pouze ti, kteří se odmítají očkovat a mají stejné názory jako on, informuje deník The Times.

Doporučeno
Od pondělí se opět mění cestovatelský semafor. Zčervenala Belgie, Dánsko, Norsko a mnoho dalších zemí Od pondělí se opět mění cestovatelský semafor. Zčervenala Belgie, Dánsko, Norsko a mnoho dalších zemí 16. srpna 2021 9:53

Pamatuješ si na hoax, že vakcína proti koronaviru způsobuje neplodnost? O ten se postaral britský vědec a bývalý viceprezident farmaceutické společnosti Pfizer Michael Yeadon, který na Evropskou agenturu pro léčivé přípravky zaslal petici, v níž žádal o zastavení klinických testů.

Domů
Sdílet
Diskuse