Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. prosince 2021 18:18
Čas čtení 0:49
Ilona Hobzová

Instagram se v roce 2022 vrátí k chronologickému přehledu příspěvků

Instagram se v roce 2022 vrátí k chronologickému přehledu příspěvků
Zdroj: Pexels/volně k užití
NEWS INSTAGRAM
Uložit Uložené

Nyní vše řídí algoritmy.

Instagram se vrací k chronologickému zobrazování příspěvků ve feedu. Přestože původně trval na tom, že algoritmy, které v současné době zobrazování řídí, jsou lepší, řada uživatelů volala po návratu k jednoduchosti. Oznámil to PR tým Instagramu.  

Doporučeno
Bé Hà Nguyen: Pozitivní reakce jsou pro mě jako dopamin, ale i jeden nenávistný komentář bolí Bé Hà Nguyen: Pozitivní reakce jsou pro mě jako dopamin, ale i jeden nenávistný komentář bolí 8. prosince 2021 7:00

Šéf Instagramu Adam Mosseri řekl na středečním slyšení v Senátu, že Instagram už několik měsíců pracuje na návratu chronologického zobrazování příspěvků a spustí ho v prvním čtvrtletí roku 2022

Instagram zrušil chronologické zobrazování zpráv v roce 2016, kdy se rozhodl pro zobrazování příspěvků na základě algoritmů. Právě použití algoritmů Mosseri nedávno obhajoval v blogovém příspěvku. Podle něj v původním chronologickém zobrazování, které fungovalo od vzniku Instagramu v roce 2010 do roku 2016, lidem chybělo 70 % příspěvků, včetně téměř poloviny příspěvků od jejich blízkých kontaktů.

Domů
Sdílet
Diskuse