Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. června 2022 18:27
Čas čtení 1:00
Vojtěch Vanda

Depp vs. Heard: Sleduj ostře sledovaný soud on-line. Čeká se na verdikt

Depp vs. Heard: Sleduj ostře sledovaný soud on-line. Čeká se na verdikt
Zdroj: TASR/AP/Steve Helber, Pool/Evelyn Hockstein
NEWS AMBER HEARD JOHNNY DEPP
Uložit Uložené

Dění kolem nejsledovanějšího soudního sporu posledních dní můžeš sledovat on-line.

Asi neexistuje nikdo, kdo by neslyšel o momentálně nejsledovanějším soudním sporu posledních dní. Pře mezi bývalými partnery a hollywoodskými herci Johnnym Deppem a Amber Heard spěje k verdiktu.

Herec žaluje bývalou manželku za pomluvy a urážku na cti v souvislosti s článkem z roku 2018, který Heard napsala pro médium Washington Post. Zde hovořila o tom, že se stala obětí domácího násilí, kde ale specificky nezmiňuje, že by Depp byl osobou, která se na ní násilí dopustila. 

Deppova obhajoba ale proti tomuto vystupuje a uvádí, že článek stojí přesně na této premise. Herečka proto podala protižalobu, rovněž za pomluvy. Po herci chce 100 milionů dolarů. Analýzu potenciálně vyřčeného verdiktu můžeš sledovat i on-line na YouTube. 

Doporučeno
Johnny Depp vs. Amber Heard: Verdikt poroty může padnout kdykoli, nemá časový limit Johnny Depp vs. Amber Heard: Verdikt poroty může padnout kdykoli, nemá časový limit 31. května 2022 10:30

O případ se zajímají světová média včetně youtubového kanálu Law&Crime Network, který se v pravidelných vstupech zabývá nejen samotnými vyjádřeními herců v procesu, ale také svědectvím dalších aktérů a známých osobností. 

Soudní proces trval od 11. dubna do pátku 27. května. Osud obou účastníků procesu je nyní v rukou sedmičlenné poroty a dvou náhradníků, jejichž úkolem je dojít k verdiktu. Na něj, jak jsme tě informovali, porota nedostala žádné časové omezení, proto se od začátku týdne očekává, že by mohl padnout každou chvíli. Jestli se tak stane, můžeš sledovat na výše sdíleném odkazu.

Mohlo by tě zajímat:
Nejlepší romantické filmy na Netflixu
– V naší filmové databázi najdeš spoustu tipů na různé akční a jiné filmy z celého světa. Objevuj, hodnoť, recenzuj své oblíbené filmy.
10 nejlepších hororů 21. století, které tě možná vyděsí a zaujmou více než hollywoodské strašidelné filmy
Domů
Sdílet
Diskuse