Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. ledna 2024 v 18:23
Čas čtení 0:57
Monika Růžičková

Přehled seriálů, které Netflix minulý rok zrušil. Je mezi nimi i tvůj oblíbený?

Přehled seriálů, které Netflix minulý rok zrušil. Je mezi nimi i tvůj oblíbený?
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY NETFLIX NETFLIX SERIÁLY
Uložit Uložené

Netflix v loňském roce rušil seriály ve velkém. Jaký konec je pro tebe největším překvapením?

O zrušení některých seriálů se mluvilo už v minulosti, třeba o oblíbeném seriálu Světlo a stíny, spin-offu Six of Crows a dalších. To ale nejsou jediné seriály, kterých se konec na oblíbené streamovací platformě týká.

Po dvou sezónách Netflix oznámil, že třetí série seriálu Sex/Life nebude. Druhá série příběhu o mámě dvou dětí, která začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí, bohužel nebyla tak hvězdná jako ta první.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sex/Life (@sexlife)

Bohužel další série se nedočkáme ani u projektů Zpátky z chladu, Neviditelné město Poražení. Pokračování nečeká ani komediální sérii Včela na mušce s představitelem Mr. Beana Rowanem Atkinsonem a seriál Opuštěný v hlavní roli s Neilem Patrickem Harrisem. Podobný osud potkal i Wellmania, kde vsadili na australskou komičku Celeste Barber, ale ani této sérii pokračování nevyjde.

Konec Netflix oznámil u komediálního seriálu Holky v chládku. Velké naděje se vkládaly také do velkorozpočtové historické série 1899, končí však po první řadě.

 

Krimi seriálům od Netflixu se také moc nedařilo. Po první řadě se loučí jihokorejská Spravedlnost pro mladistvé, po dvou sezonách zase končí britský Mladý Wallander. Konec ohlásily také španělské seriály Eden vás vítá, Až do nebes: SeriálZamilováváníZpívající rebelové

Máš také smůlu, jestli ses těšil*a na pokračování seriálů Freeridge, Vedoucí katedry, Horká hlavaSmiley, Lockwood a spol. nebo reality show Království lesku: New York či Snowflake Mountain: Citlivky v divočině.

Anketa:
Byl zrušen některý ze tvých oblíbených projektů?
Naštěstí ne.
Ano, ale nemrzí mě to.
Bohužel ano.
Naštěstí ne.
54 %
Ano, ale nemrzí mě to.
8 %
Bohužel ano.
38 %
Domů
Sdílet
Diskuse