Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
11. května 2016 14:11
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Trio ve složení Orion, Robot a Akvamen rozezní už pozítří pražskou Klubovnu 2. Patro

REFRESHER
Uložit Uložené

Pokud se z důvodu nepříznivých pověr netěšíte na pátek třináctého, možná váš názor změní mejdan We All. Na něm vystoupí Robot s Akvamenem a za pultem se ukáže také Orion.

Z pátku třináctého má hodně lidí hrůzu. Kdo ji ale rozhodně nemá, jsou vinyl riders Robot a Akvamen, kteří právě v pátek 13. 5. 2016 pořádají další ze společných mejdanů s názvem We All.

Třetí díl těchto pravidelných večírků se rozjede v klubovně 2. Patro 13. 5. 2016 a speciálním hostem bude ikona české hiphopové scény Orion se speciálním DJ setem.

Trio ve složení Orion, Robot a Akvamen rozezní už pozítří pražskou Klubovnu 2. Patro

Celý večer se můžete těšit na ledově namražený Jägermeister za speciální ceny a welcome drink pro prvních 150 návštěvníků. Tak doraž i ty do 2. Patra načerpat sílu na víkend, na pár hodin pustit z hlavy každodenní povinnosti a užít si hiphopové a funky beaty s Orionem, Robotem a Akvamenem. Začínáme ve 22.00.

Domů
Sdílet
Diskuse