Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. června 2016 v 15:56
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Chceš si vydělávat Snapchatem? Vodafone hledá mladé kreativní lidi, kteří budou spravovat jeho účet

TECH
Uložit Uložené

Snapchat se rozrostl natolik, že ho zkrátka nemohou ignorovat ani velké společnosti a značky. Jinak tomu není ani v případě Vodafonu; ten nyní hledá kreativní jedince, kteří převezmou kontrolu nad jeho Snapchat účtem.

Používáš Snapchat? Pokud jsi nežil posledních pár měsíců někde v pralese, věříme, že ano. Tato aplikace se totiž stala nedílnou součástí smartphonu každého, kdo chce zůstat v obraze. Na Snapchatu ale nejsou jen naši kamarádi a nejbližší, ale hbitě se na něj hrnou i značky a společnosti, které tam představují obsah, jaký nikde jinde nenajdeš.

Výjimkou není ani český Vodafone, který si aplikaci osvojil 31. května. Ty jsi tu ale dneska nejspíš kvůli tomu, abys zjistil, jak se vlastně dá něčím takovým, co většině mladých jen žere čas, uživit, že jo. I když na Snapchat neúnavně uploadujeme naše pokrmy, zážitky nebo domácí mazlíčky, jen málokdo si umí s My Story opravdu vyhrát a využít všechny možnosti aplikace do maxima. Že patříš mezi tu menšinu, jejíž příběhy vypadají jako dobrodružná komiksová vyprávění? Tak pokračuj ve čtení, protože Vodafone nabízí pracovní pozici, která v Česku nemá obdoby.

Chceš si vydělávat Snapchatem? Vodafone hledá mladé kreativní lidi, kteří budou spravovat jeho účet

S příchodem na „trh Snapchatu“ Vodafone navíc hledá mladé tvůrčí jedince, kteří budou účet Vodafonu záživně spravovat a komunikovat s mladými lidmi. A to je to, oč v dnešním článku běží. Tento koncept funguje už nějakou tu dobu v holandské odnoži Vodafonu. Tam se podařilo touto cestou najít mladý tým, který komunikuje přímo se zákazníky.

A jak že se o rozhodně zajímavou nabídku ucházet? Do této neděle je tvým úkolem vymyslet co nejkreativnější Snap a zaslat ho na Snapchat Vodafonu (VodafoneCZ). Pokud povolané tvůj tvůrčí smysl zaujme, budeš vybrán a dostaneš pozvánku na osobní zadání úkolu, jehož řešení a zpracovávání budeš zaznamenávat na své osobní My Story. A pak? Pokud vše dopadne, jak má, můžeš se těšit na to, že se budeš snad jako jediný u nás živit tím, že budeš spravovat Snapchat účet, no není to super?

Domů
Sdílet
Diskuse