Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. února 2017 18:55
Čas čtení 0:00
Klára Tomková

Na obálce Vogue se poprvé objeví transgender modelka. Bude jí Valentina Sampaio

MÓDA
Uložit Uložené

Valentina Sampaio se narodila ve špatném těle. To ale v dnešní době není problém, díky kvalitním operacím to v novém těle dopracovala na titulku Vogue.

Ikonický módní časopis Vogue je otevřen všemu. Nebojí se ani kontroverzních témat, právě naopak, podporuje je. Proto se poprvé v historii Vogue objeví na jeho titulce transgender modelka. Tvář brazilské modelky Valentiny Sampaio budeme moci vidět na coveru francouzské verze magazínu už 23. února s popiskem Transgenderová krása: Jak otřese světem? Vedení Vogue Valentinu popisuje jako femme fatale, která se jen narodila ve špatném těle. Editor francouzského Vogue prohlásil, že tyto lidi obdivuje za to, co si museli prožít a vždy je bude podporovat. Dvaadvacetiletá modelka odmalička věděla, že chce být ženou. My po zhlédnutí jejích fotografií nemůžeme nesouhlasit. Co na to říkáte vy? Souhlasíte s podporou transgender modelek?

Domů
Sdílet
Diskuse