Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. září 2017 15:51
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Na Smrtonosné pasti 6 se pořád pracuje. Tvůrci momentální hledají herce, který bude hrát mladého Johna McClanea

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

V dalším díle Die Hard se podíváme i do minulosti slavného newyorského policisty.

Die Hard 6 (Smrtonosná past 6) je stále projekt, který je aktivní a není smetený ze stolu, potvrdil nedávno režisér Len Wiseman. O projektu se začalo oficiálně mluvit ale už v roce 2015, kdy bylo oznámeno, že půjde o pokračování a částečně i prequel. Ve filmu se má objevit mladá verze Johna McClanea z roku 1979 a bude se prolínat se současností, v níž si ho opět zahraje Bruce Willis a bude muset čelit práve hrozbě ze své minulosti. A přestože je už více než dva roky ticho, režisér magazínu Deadline potvrdil, že se na filmu pracuje a momentálně je klíčovým úkolem nalézt vhodného herce pro mladou verzi slavného policisty. A proč bychom vlastně měli chtít zkoumat McClaneou minulost?

Režisér se nechal slyšet, že chce divákům více příblížit důvody, proč už v Die Hard 1 měl tento neohrožený charakter tolik odvahy. Co to způsobilo a jaký měla minulsot vliv na to, že se z něj stal tak tvrdý chlápek. Po Smrtonosné pasti z roku 2013, která znamenala velký propad zůstáváme skeptičtí, ale kdo ví, třeba se podaří ságu pořádně oživit. Začátek natáčení zatím není oznámen, ale o každé budoucí důležité novince k tomuto projektu vás budeme určitě informovat.

Na Smrtonosné pasti 6 se pořád pracuje. Tvůrci momentální hledají herce,  který bude hrát mladého Johna McClanea
Zdroj: Twentieth Century Fox Film Corporation
Domů
Sdílet
Diskuse