Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: pexels.com

Webovou verzi populární seznamky Tinder vytvořili Češi

Tinder nese otisk české stopy. Webovou verzi seznamky totiž vypracovali naši krajané.

7. prosinec 2017, 15:38
7. prosinec 2017, 15:38

Tinder nese otisk české stopy. Webovou verzi seznamky totiž vypracovali naši krajané.

Seznamka Tinder se stala běžnou součástí života pro mnoho mladých uživatelů a jak se ukázalo, jistý podíl na její popularitě nesou i naši krajané. Tinder v sobě totiž nese významnou českou stopu, o které se dosud veřejně nevědělo.

 

A o co přesně se jedná? Původně čistě mobilní aplikace odstartovala v březnu letošního roku svoji webovou verzi a právě její kompletní vývoj nemá na svědomí nikdo jiný než tým nadaných českých vývojářů ze studia STRV. Ti však tuto informaci dlouho tajili a svěřili se s ní až na nedávném setkání se zástupci českých médií v Praze. Informoval o tom domácí server Czechcrunch.

 

 

Spolupráce mezi studiem STRV a Tinderem má však o něco hlubší kořeny. Podle Ryana Ogleho, který v seznamce dlouhodobě působil jako technický ředitel, vše začalo tak, že čeští vývojáři jednoho dne jednoduše nakráčeli do kanceláří Tinderu a zdejším pracovníkům představili vlastní verzi aplikace pro Apple TV. Ta se dočkala vřelého přijetí, a tak nic nebránilo tomu, aby spolupráce nemohla pokračovat dál. A přesně to se nakonec stalo.

 

Samotný Ryan Ogle se v tuto chvíli nachází v Česku a v rámci série přednášek Silicon Valley Insights bude dnes od 19:00 v pražských kancelářích STRV hovořit o svých pracovních zkušenostech a taky o svém vlastním startupu Arimus. Jaká verze Tinderu je vám bližší? Dáte nyní přednost té webové? Dejte nám vědět níže v komentářích.

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější