Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
31. srpna 2018 17:41
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Finální trailer k Predátorovi představuje zmutované psy a brutálně krvavou řežbu

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Poslední ukázky jsou jasným důkazem, že půjde o nefalšované Rko.

Nový Predátor od Shanea Blacka se pomalu blíží k datu premiéry, a tak dostáváme finální trailer. Ten potvrdil dosavadní trend a je opět o kousek lepší než předešlé ukázky. Obsahuje dvojnásobný počet krvavých scén a blíže představuje zmutované psy. 

Pár týdnů před premiérou tak můžeme s jistotou říci, že to, co uvidíme na plátně, bude velmi krvavé a humorné, ale stále nejsme přesvědčení, že půjde o dobrý film.


Nastat mohou dva scénáře. V prvním možném případě se dočkáme průměrného béčka, které bude sice napumpované efekty a krví, ale nabídne bezduchý děj a slabé postavy. Druhá možnost je, že půjde o velkolepou akci ve stylu Mad Maxe, která nás přiková do sedaček.

Zatím máme pocit, že se tvůrci snažili dosáhnout druhé možnosti, ale vytvořili tu první. Svědčila by o tom posunutá data premiéry a rozsáhlé přetáčky. 

Nesuďme ale dopředu a počkejme si minimálně na první divácké ohlasy, které vzejdou z předpremiéry na Toronto International Film Festival

Z nového traileru minimálně víme, že nás čeká větší řežba než v kterémkoli starším Predátorovi. Kromě klasického neviditelného zabijáka z vesmíru se dočkáme jeho obří verze či zmutovaných psů. 

O ději snímku a dalších zajímavostech se dočtete v našem vlákně. Jak na vás zatím reboot Predátora působí? Zajdete 13. září (september) na premiéru do kina? 

Domů
Sdílet
Diskuse