Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. ledna 2019 14:25
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Muži se nechtělo seškrabávat námrazu, jel proto s hlavou vystrčenou z okna a naboural

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Muž ze Znojemska jel jako Jim Carrey v roli Ace Ventury. Moc dobře ale nedopadl.

Když je líná hlava, trpí celé tělo... a někdy i okolí. Tak by se dalo převést známé české pořekadlo o lidské pošetilosti. Jako exemplární případ by mohl posloužit nedávný příběh 62letého muže ze Znojemska. Ten se nechtěl příliš zdržovat „zbytečným“ seškrabáváním námrazy ze svého vozidla. 

Chtěl před šestou ranní vyjet do několik kilometrů vzdálené obce, kde pracuje. Nepříjemný úkon s námrazou se mu ale nechtěl vůbec řešit a zkusil tuto věc tedy provést jinak. Jednoduše si otevřel boční okýnko a několik kilometrů se pokusil odřídit s hlavou z něj vystrčenou. Vypadat mohl jak legendární zvířecí detektiv Ace Ventura v několika filmových scénách.

Muži se nechtělo seškrabávat námrazu, jel proto s hlavou vystrčenou z okna a naboural
Zdroj: Pixabay.com

Dostal se do poloviny své trasy, když vtom proti němu projíždělo jiné auto – hlavu proto zastrčil do kabinky. V tu chvíli však přestal vidět na cestu, přes zamrzlé sklo nešlo prohlédnout. Ztratil kontrolu, vjel do protisměru a naboural z boku protijedoucí auto.  

Na nehodu nijak nereagoval, dál si jel po své trase, o nehodě však informovala šokovaná řidička. Viníka nakonec vypátrali, a i když alkohol v krvi neměl, skončila platnost technické kontroly jeho vozidla už téměř před dvěma lety a evidováno bylo na zemřelého člověka.

Domů
Sdílet
Diskuse