Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. října 2019 17:41
Čas čtení 0:00
Vojtěch Vanda

Opilý cizinec na koloběžce v Praze srazil ženu. Incident zachytil kamerový systém

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Muž byl zachycen na kameru, jak přímo ve středu města řídil sdílenou elektrokoloběžku pod vlivem.

Čtyřiadvacetiletý muž na elektrokoloběžce srazil ženu na Václavském náměstí.  O incidentu informovala Městská policie Praha. Mladík jel na sdílené koloběžce směrem ke skupince turistů, z níž v inkriminovaný moment vystoupila žena. Srážku zachytil městský kamerový systém.

Po kolizi zůstala ležet žena na zemi. „Strážníci přispěchali na pomoc a osmatřicetileté ženě poskytli nezbytné prvotní ošetření. Poté přivolali záchrannou službu a dopravní policii,“  uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Strážníci po incidentu provedli dechovou zkoušku u cizince, jelikož se jevil opilý. Nadýchal přes dvě promile alkoholu. Případ byl poté předán Policii ČR.

Doporučeno
Dvojice mužů se v centru Prahy rozsekala na elektrokoloběžce Lime Dvojice mužů se v centru Prahy rozsekala na elektrokoloběžce Lime 9. července 2019 11:08

Pro koloběžkáře platí stejná pravidla silničního provozu jako pro cyklisty. V tomto roce řešili pražští městští policisté už 4 219 přestupků souvisejících s cyklisty.

Domů
Sdílet
Diskuse