Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. února 2020 10:55
Čas čtení 1:48
Ondřej Jarůšek

Karlos Vémola chystá film, chce titulový zápas a do svého pořadu pozve Rytmuse i Marpa

SPORT OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Slavný český bijec se vyjádřil hned na několik témat.

Český MMA zápasník Karlos Vémola má podle všeho stále spoustu plánů a cílů, kterých by chtěl ještě dosáhnout. Po prohraném zápase století s Attilou Véghem, který jej knockoutoval za 2 minuty, podstoupil „Terminátor“ operaci ramene, která jej na nějakou dobu vyřadila z tréninku. Teď už je však zpátky a zápasit bychom jej měli vidět letos v létě.

Zápas o titul?

Jako nejpravděpodobnější se jeví tradiční turnaj Oktagonu na pražské Štvanici, který se loni podařilo do posledního místa vyprodat. Právě na tomto turnaji by se chtěl rodák z Olomouce letos představit a jak prozradil pro server Aktuálně.cz, chce bojovat o titul, a to ať už ve střední (do 84 kilogramů) nebo polotěžké váze (do 93 kilogramů).

V rozhovoru pro Sport.cz řekl, že zápas na Štvanici už má potvrzený, ze strany organizace Okatgon MMA tato zpráva zatím nepřišla. Zároveň není oficiálně potvrzené, že příští Karlosův zápas bude skutečně o titul.

Doporučeno
Recenze: Dokumentární film o Attilu Véghovi je povinností pro každého milovníka MMA Recenze: Dokumentární film o Attilu Véghovi je povinností pro každého milovníka MMA 8. února 2020 16:59

Vlastní film a pořad

V současné době česká a slovenská kina dobývá dokumentární film o Attilu Véghovi, za kterým stojí Petr Větrovský. Snímek jsme viděli i my a můžeš si přečíst naši recenzi. Karlos dle slov pro Aktuálně film ještě neviděl a premiéru, na kterou byl pozvaný, kvůli nabitému programu nestihl.

Řekl však, že už dva roky chystá vlastní film, zatím ale není jasné, kdy by měl být dokončen. Aktuálně se prý řeší financování projektu. Nevíme ani to, kdo usedl na režisérské křeslo. 

Již brzy ale Karlos Vémola vyzkouší novou roli, v jaké jsme jej ještě neviděli, konkrétně roli moderátora. 16. února (február) totiž v pražském hotelu Ambasador proběhne natáčení prvního dílu nového pořadu, kam si domácí bojovník pozve sportovní hvězdy z Česka a Slovenska. 

Doporučeno
10 nejlepších zápasů Karlose „Terminátora“ Vémoly 10 nejlepších zápasů Karlose „Terminátora“ Vémoly 7. listopadu 2019 21:38

Marpo i Rytmus

„Nechci si hrát na velmistry v oboru pana Krause nebo Šípa. To není můj úmysl. Chci jen zvednout sport. Když jsem sem přišel před osmi lety, nikdo nevěděl, co MMA je. Podobných sportů je tady víc. Třeba máme nejsilnější muže světa. Další věc je, že veřejnost zná olympioniky, jako je Krpálek nebo Sáblíková, ale ne paralympioniky, kteří jsou také vítězové. Chtěl bych je zvednout tím, že je přivedu spolu s nějakou slavnou hvězdou,“ popsal pro Aktuálně. 

Prozradil i několik slavných jmen z řad zpěváků a raperů, kteří by se měli v show objevit. Mezi nimi Karlos zmínil například Bena Cristovaa, Rytmuse nebo Marpa. V souvislosti s Otakarem Petřinou alias Marpem se v jednu chvíli dokonce diskutovalo o jejich možném vzájemném zápase, to však nakonec sám Vémola odmítl, přestože to byl on, kdo jako první Marpa vyzval.

Jak je tedy vidět, letošní rok bude pro Karlose Vémolu poměrně náročný, nepočítáme přitom ještě péči o malou dcerku, která se „Terminátorovi“ narodila v závěru minulého roku. Jedná se už o bojovníkovo třetí dítě. Uvidíme tedy, co všechno se slavnému zápasníkovi nakonec podaří doručit. O všech novinkách tě budeme včas informovat.

Doporučeno
Karlos Vémola s Marpem bojovat nebude. Prý chce zápasníky, kteří mu jsou rovní, ne zpěváky Karlos Vémola s Marpem bojovat nebude. Prý chce zápasníky, kteří mu jsou rovní, ne zpěváky 6. prosince 2019 9:43
Domů
Sdílet
Diskuse