Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. února 2020 14:37
Čas čtení 1:23
Vojtěch Vanda

Nejhorší rok pro řidiče na dálnici D1 je tu. Očekávají se kolony, ministr dopravy žádá o trpělivost

NEWS ČESKO
Uložit Uložené

Je na čase začít pořádně jezdit vlakem.

Nejhorší noční můra všech českých řidičů se stává skutečností. Po zimní pauze, která byla pověstným tichem před bouří, přichází hurikán v podobě nejdelší etapy modernizace dálnice D1 v její historii. Už o víkendu se dělníci vrací na místo, aby pokračovali na modernizaci nejstarší dálnice v České republice. S informací přišel web Echo24.cz.

Doporučeno
Video zachycuje nehodu cisterny s olejem na D1, při které uhořel člověk Video zachycuje nehodu cisterny s olejem na D1, při které uhořel člověk 14. října 2019 15:43

V tomto roce přijde na řadu opravování rekordních 71 kilometrů dálnice, z nichž 37 kilometrů by mělo být v provozu už letos. Echo24 předpokládá, že i kdyby nedošlo k žádnému jinému zpomalení dopravy, po D1 pojedete o 20 minut déle. V tomto čase ale nejsou započítány žádné mimořádné události, živelné katastrofy nebo dopravní nehody. Můžeme se tak, s největší pravděpodobností, připravit na kolony.

Domů
Sdílet
Diskuse