Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. dubna 2020 v 17:43
Čas čtení 0:19
Adam Smeták

Koronavirem je v Česku nakaženo 784 lidí starších 65 let. Nejvíce zasažená je stále Praha

NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Informuje o tom web ministerstva zdravotnictví.

V Česku bylo 4 735 osob nakažených koronavirem. Na nemoc Covid-19 skonalo již 78 lidí a uzdravilo se jich 121. Informuje o tom web ministerstva zdravotnictví.

Nejvíce zasažená je Praha, kde bylo identifikováno 1 204 osob nakažených koronavirem. Druhým nejvíce zasaženým regionem je Středočeský kraj, kde byla nemoc Covid-19 identifikována u 588 osob. 

Doporučeno
V Nizozemsku extra opatření proti viru nejsou, říká fotbalista Michal Sadílek. Když jdu s rouškou, lidé se usmívají (Rozhovor) V Nizozemsku extra opatření proti viru nejsou, říká fotbalista Michal Sadílek. Když jdu s rouškou, lidé se usmívají (Rozhovor) 6. dubna 2020 v 14:31

Prvně také ve statistikách převažují ženy nad muži. Procentuálně je ale rozdělení nakažených podle pohlaví téměř půl na půl. Nejvíce nemocných je ve věkové kategorii 45-54 let a následně v kategorii 65+. Seniorů je nakaženo celkem 784.

Podrobnosti doplníme

Domů
Sdílet
Diskuse