Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. července 2020 8:16
Čas čtení 0:59
Ondřej Jarůšek

Remake Mafie se kvůli koronaviru odkládá. První gameplay záběry přijdou již brzy

TECH
Uložit Uložené

Nové datum vydání je stanoveno na 25. září.

Na nové zpracování oblíbené Mafie si budeme muset počkat o měsíc déle. Původně měla hra vyjít 28. srpna, nakonec se však na trh dostane až 25. září. Za několikatýdenní odklad mohou problémy spojené s pandemií nového typu koronaviru. Zbývá nám tedy jen doufat, že vydavatelská společnost 2K a tvůrci z amerického studia Hangar 13 tento nový termín dodrží a dalších odkladů se již nedočkáme.

Vývojáři ve svém prohlášení uvedli, že si cení trpělivosti fanoušků a dělají vše, co je v jejich silách, aby jim na oplátku doručili co možná nejlepší herní zážitek

Doporučeno
Zahraj si 10 her, které musely být kvůli obscénnosti a brutalitě zakázány nebo cenzurovány Zahraj si 10 her, které musely být kvůli obscénnosti a brutalitě zakázány nebo cenzurovány 9. května 2020 19:09

Po smutné zprávě však nyní přichází jedna příznivá. Už za dva týdny, konkrétně 22. července (júl), se dočkáme plnohodnotného odhalení prvních záběrů hratelnosti. Na ty mnozí z nás netrpělivě čekají. Dozvíme se tak konečně, jak bude novinka vypadat v pohybu a jaké nové prvky ve hře přibudou. Pár střípků přímo ze hry si navíc můžeš už nyní prohlédnout v novém videu.

Mafia: Definitive Edition je pro domácí fanoušky bezpochyby jednou z nejočekávanějších her letošního roku. Pod původní hru z roku 2002 se podepsal Dan Vávra se svým týmem z Illusion Softworks a jejich titul se stal velkým hitem.

Pomohl tomu i skvělý dabing, a proto je senzační zprávou, že velkou část herců a dabérů, které jsme mohli slyšet v jedničce, uslyšíme i v chystaném rameku. Potvrzena je v tuto chvíli účast Marka Vašuta, Petra Rychlého nebo Libora Hrušky.

Domů
Sdílet
Diskuse