Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. října 2020 18:41
Čas čtení 2:02
Tereza Šnajdrová

Její tělo rozčtvrtil a posléze rozpustil v kyselině sírové. Smrt ruské primabaleríny je stále nedořešená

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Hrůzný skutek se odehrál již před šesti lety v Rusku. Policie tělo zavražděné stále nenašla.

Ruská baletka Olga Demina působila jako primabalerína v proslulém Velkém divadle v Moskvě, kde si užívala života spolu se svým manažerem a partnerem Malkhazem Dzhavoevem. Před šesti lety se po ní však zničehonic slehla zem a podle dosavadních informací to vypadá, že o zmizení se postaral právě přítel Dzhavoev, který její tělo údajně rozčtvrtil a rozpustil v kyselině sírové.

Doporučeno
Když jí bylo 12, unesl ji. Do jejích 16 let se s ní dvěstěkrát pokoušel o sex. Z neuvěřitelného případu Jan Broberg mrazí Když jí bylo 12, unesl ji. Do jejích 16 let se s ní dvěstěkrát pokoušel o sex. Z neuvěřitelného případu Jan Broberg mrazí 10. září 2020 10:23

V osudný večer vyrazila baletka spolu s Dzhavoevem na výlet do Moskvy, kde měla tančit pro skupinu obchodníků v jednom z nočních klubů. Podle vyšetřovatelů se následně dvojice odebrala k baletce do bytu, kde ji milenec napadl a zavraždil

Výpověď matky odhalila motiv

Ruská policie ihned začala po primabaleríně pátrat, avšak dlouho se jí nedařilo nalézt žádné stopy. Pomohla až výpověď její matky Elleny, která uvedla, že právě Dzhavoev její dceru vydíral. „Krátce předtím, než zmizela, prodala své auto Peugeot. Šla ho prodat s Malkhazem, vzal si peníze. Olga také měla půjčky na své jméno, peníze dávala jemu. Byla naprosto v jeho milosti,“ řekla. 

Domů
Sdílet
Diskuse