Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
31. prosince 2020 v 18:03
Čas čtení 0:43
Ondřej Jarůšek

Freshnews: Vydal nejlepší album roku 2020 Yzomandias, nebo Viktor Sheen?

REFRESHER FRESHNEWS
Uložit Uložené

Pusť si poslední díl Freshnews v tomto roce.

Vítej u posledního letošního dílu našich pravidelných Freshnews. V těch se tentokrát společně s našim moderátorem Martinem podíváme například na nejlepší alba roku 2020, ukážeme ti nejlepší rozhovory, které sis u nás mohl v tomto roce přečíst a v neposlední řadě nahlédneme také na módní trendy nadcházejících dvanácti měsíců.

Doporučeno
10 nejlepších českých rapových alb za rok 2020 10 nejlepších českých rapových alb za rok 2020 28. prosince 2020 v 19:06

Které rapové album roku 2020 je nejlepší? Tuto otázku si položil i náš redaktor, který zhodnotil ty nejlepší počiny letošního roku, čehož výsledkem je náš nový žebříček. Nechybí v něm Calinova deska Svědomí, Thug Love Sofia od Bulhara, Prozyum od Yzomandiase nebo Barvy od Viktora Sheena. Komu náleží první příčka? To zjistíš zde.

Kromě nejlepších alb jsme však udělali výběr těch nejzajímavějších rozhovorů, které jsme ti v uplynulém roce přinesli. Mezi nimi najdeš například rozhovor s kontroverzním starostou Řeporyjí Pavlem Novotným, rozhovor s režisérem dokumentárního filmu V síti a spoustu dalších.

Doporučeno
Rytmus: Jediné, co funguje v každé době, je pokora. Neutrácet více, než si můžeš dovolit a nežít v něčem, co nejsi (Rozhovor) Rytmus: Jediné, co funguje v každé době, je pokora. Neutrácet více, než si můžeš dovolit a nežít v něčem, co nejsi (Rozhovor) 27. prosince 2020 v 14:37

Nebudeme se však jen ohlížet zpátky a podíváme se tady do blízké budoucnosti – konkrétně na to, jaké módní trendy poletí v roce 2021. To ti nastíní skupina influencerů, kterým jsme věnovali tento článek. Třeba pomůže s inspirací i tobě.  Více už se ale dozvíš v samotném videu. Přejeme příjemnou podívanou!

Domů
Sdílet
Diskuse