Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. dubna 2021 10:26
Čas čtení 1:16
Tereza Šnajdrová

Sčítání lidu 2021: Komisaři začali roznášet papírové formuláře, sečíst se lze i na poště

Sčítání lidu 2021: Komisaři začali roznášet papírové formuláře, sečíst se lze i na poště
Zdroj: Sčítání 2021
NEWS SČÍTÁNÍ LIDU 2021
Uložit Uložené

V sobotu začalo sčítání lidu prostřednictvím papírových formulářů.

Na konci března začalo v Česku po deseti letech sčítání lidu, domů a bytů, které nejprve probíhalo pouze on-line formou a od soboty 17. dubna se do sčítání zapojili i komisaři, kteří začali roznášet papírové formuláře. Ty najdeš i na většině pošt, kde ti pracovníci poradí s vyplněním, které samozřejmě nemusíš absolvovat, pokud ses již sečetl elektronicky.

Doporučeno
Sčítání lidu 2021: Formuláře ke stažení a přehled důležitých informací Sčítání lidu 2021: Formuláře ke stažení a přehled důležitých informací 26. března 2021 12:36

Pokud se nechceš sečíst online nebo ti dělá problém práce s počítačem, nezoufej. O víkendu začala distribuce papírových formulářů, které můžeš vyplněné odevzdat na poště nebo vhodit do poštovní schránky, a to nejpozději do 11. května. Sčítání je povinné pro všechny obyvatele Česka a ač nás zde žije zhruba 10,7 milionu, online se zatím sečetlo zhruba šest milionů lidí.

Domů
Sdílet
Diskuse