Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. května 2022 v 10:14
Čas čtení 1:26
Vojtěch Vanda

Oktagon chystá souboj účastníků Survivoru 2022. V kleci se střetnou Nathan Dzaba a Adam Raiter

Oktagon chystá souboj účastníků Survivoru 2022. V kleci se střetnou Nathan Dzaba a Adam Raiter
Zdroj: TV Nova, propagační materiál
ZAJÍMAVOSTI BOJOVÉ SPORTY MMA OKTAGON MMA SURVIVOR ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

Soutěžení na ostrově vystřídá MMA. Nathan Dzaba a Adam Raiter by se měli střetnout v nové reality show organizace Oktagon MMA.

Soutěž Survivor Česko & Slovensko skončila, jejím vítězem se stal Vladimír Čapek, avšak její soutěžící odkaz přežití ponesou i nadále. K tomu má pomoci i nově chystaná reality show pod taktovkou bojové organizace Oktagon MMA. Jak ohlásila na Instagramu, show ponese název Oktagon: Kdo přežije?, přičemž v zápase by se měli utkat Nathan Dzaba a Adam Raiter.

Doporučeno
Vojta Drahokoupil: Podmínky na ostrově byly ještě těžší, než vidíte v televizi. Byl jsem v úplné paralýze (Rozhovor) Vojta Drahokoupil: Podmínky na ostrově byly ještě těžší, než vidíte v televizi. Byl jsem v úplné paralýze (Rozhovor) 24. ledna 2022 v 11:30

„Bojovali proti sobě v nejtvrdší reality show na světě, teď se proti sobě utkají v nejtvrdším sportu na světě,“ láká na zápas organizace v novém příspěvku na sociálních sítích. „Sáhli si na samotné dno v rámci show, teď si na dno sáhnou v rámci přípravy na další extrémně náročnou výzvu – zápas v MMA!“ burcuje.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Přestože fanoušci již netrpělivě vyhlíží hvězdný souboj Vémola Vs. Marpo, jenž organizace označuje za „společenskou událost roku, která nemá v České republice obdoby“, a jenž se bude konat 21. května v O2 aréně, a také na Oktagon 33, který se bude 4. června konat poprvé v Německu, událost s účastníky Survivoru fanoušky nenechala chladné.

Díky tomu, že se soutěž o přežití na tropickém ostrově moderovaná spoluzakladatelem organizace Oktagon MMA Ondřejem Novotným dočkala svého vyvrcholení, je kolem ní zájem. A přestože ji ani Nathan ani Adam nevyhráli, fanoušci je mají v živé paměti. 

„Kdyby vám specificky dva soutěžící náhodou chyběli, tak mrkněte na stories, protože pro ně začíná nová cesta, nové dobrodružství,“ uvedl v pátek Novotný na Instagramu. Oba dva budoucí bojovníci byli v rámci Survivoru v odlišných kmenech.

Doporučeno
Energy drinky mohou být i život ohrožující. Nutriční odborníci vysvětlují, proč je jejich časté pití nebezpečné Energy drinky mohou být i život ohrožující. Nutriční odborníci vysvětlují, proč je jejich časté pití nebezpečné 18. března 2022 v 13:00

Fanoušci v komentářích událost přijali rozpačitě. Ozývají se hlasy, podle nichž se jedná o „bizár“, jiní ale naopak událost vítají. „Všichni tady nadávají, ale nakonec se na to budou dívat. Přestaňte být furt tak negativní,“ píše jeden fanoušek.

„Věřím, že to bude zajímavé pro všechny fanoušky, kteří je sledovali v rámci reality show. A bude zajímavé sledovat jejich cestu do klece,“ věří však Novotný, který se vyjádřil pro iSport.cz.

„Znovu to k Oktagonu přiláká i nové fanoušky a Nathana i Adama to ukáže ještě jako daleko zajímavější osobnosti. A je jasné, že měli spolu poměrně velmi velký fyzický souboj v rámci Survivoru a jejich vzájemný zápas bude mít určitě veliký náboj,“ dodal.

Domů
Sdílet
Diskuse