Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. května 2023 10:09
Čas čtení 0:38
Ondřej Jarůšek

Foto: Takto vypadal obličej Karlose Vémoly po bitvě se šampionem Kinclem

Foto: Takto vypadal obličej Karlose Vémoly po bitvě se šampionem Kinclem
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT BOJOVÉ SPORTY KARLOS VÉMOLA MMA OKTAGON MMA PATRIK KINCL
Uložit Uložené

Karlos Vémola pět kol tlačil, Patrik Kincl byl však perfektně připraven. Terminátor nakonec skončil v péči lékařů.

Šampion Patrik Kincl v sobou večer obhájil titul ve střední váze, když po pěti kolech jednohlasně porazil vyzývatele a svého dlouholetého rivala Karlose Vémolu. O příliš divácky atraktivní měření sil se nejednalo, přesto však Kinclovi fanoušci v aréně po vyhlášení výsledku buráceli radostí.

Doporučeno
Zbitý Vémola musel jet do nemocnice, Kincl zůstal králem. Oktagon 43 přinesl obrovskou show Zbitý Vémola musel jet do nemocnice, Kincl zůstal králem. Oktagon 43 přinesl obrovskou show 21. května 2023 1:11

Vémola prakticky celých 25 minut tlačil Kincla na pletivo, šampion ale pokusům o takedown perfektně vzdoroval a tlačícímu Terminátorovi opakovaně zasazoval údery pěstmi i lokty do hlavy.

S přibývajícími koly se na tváři Vémoly začala výrazně projevovat damage, tekla z něj krev a jedno oko měl takřka zavřené. V takovém stavu zatím fanoušci obličej Terminátora neviděli.

Záběry z boje si můžeš prohlédnout v galerii níže. Více o celém turnaji si můžeš přečíst zde.

VÉMOLAvémola kinclvémola kinclvémola kincl
Zobrazit galerii
(6)

Nevraživé pocity mezi oběma bojovníky ale, zdá se, nadále přetrvávají. Jak Kincl totiž řekl na tiskové konferenci, Vémola je podle něj lhář, protože prohlásil, že po konci zápasu mu nehledě na výsledek podá ruku, což se nestalo.  

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Domů
Sdílet
Diskuse