Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
26. května 2023 17:55
Čas čtení 1:12
Ilona Hobzová

V seriálu The Idol se objeví i postava z Euforie. První díly vyvolaly v Cannes rozporuplné reakce

V seriálu The Idol se objeví i postava z Euforie. První díly vyvolaly v Cannes rozporuplné reakce
Zdroj: Home Box Office
FILMY A SERIÁLY EUPHORIA HBO SERIÁLY NOVÉ SERIÁLY ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Premiéra očekávaného seriálu The Idol se blíží.

Premiéra nového seriálu HBO The Idol je v plánu na 4. června. V novém kontroverzním seriálu od tvůrce Euforie Sama Levinsona se objeví Abel Makkonen Tesfaye, známý jako The Weeknd. Hlavní ženskou roli ztvární Lily-Rose Depp, dcera amerického herce Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky a herečky Vanessy Paradis. Levinson potvrdil, že v seriálu se objeví i postava z už zmíněného hitu Euforie.

Šílený mix Černé labutě, Boje o moc a Sekretářky

V první epizodě The Idol se totiž objeví Maddy Perez z Euforie, kterou ztvárňuje Alexa Demie. Konkrétně se na ni budou moci diváci těšit v jedné ze scén, kde se potkají hlavní hrdinové –⁠ vůdce sekty a pochybný guru Tedros (The Weeknd) a nadějná popová hvězda Jocelyn (Lily-Rose Depp). Podle teorií některých fanoušků půjde o scénu v klubu, který patří právě Tedrosovi, a Demie se zde objeví krátce jako jedna z návštěvnic. 

Fanoušci Euforie neskrývají nadšení, že jednu z nejoblíbenějších postav seriálu uvidí i v jiném projektu. Její osud v Euforii totiž původně nebyl vůbec jistý. Po odchodu Barbie Ferreiry, která ztvárnila postavu Kat, se spekulovalo i o loučení Alexy Demie. Podle serveru Backstage se na ni ve 3. sérii ale můžeme opět těšit. Nové díly by se měly objevit v příštím roce.

Přestože seriál The Idol bude na HBO Max dostupný až 4. června, na filmovém festivalu v Cannes byly k vidění první dva díly. A podle serveru Filmtoro byly první reakce velmi rozporuplné. Zatímco ohlasy přímo v sále byly převážně pozitivní, pozdější reakce na internetu se lišily. 

Doporučeno
Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie 2. května 2024 15:42

„Někdo minisérii přirovnává k šílenému mixu Černé labutě, Boje o moc a Sekretářky, který určitě rozproudí debatu. Na druhou stranu, i když prý mnohé scény mají spád, jiné jsou naopak rozporuplné a většina z nich je matoucí,“ píše Filmtoro. Seriál není pro každého, fanoušci a fanynky Sama Levinsona prý ale rozhodně zklamaní nebudou.

Domů
Sdílet
Diskuse