Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. dubna 2024 15:02
Čas čtení 1:03
Ella Petrová

Nakousnutý toast, těhotenský test či kalhotky. Za co všechno fanoušci utrácí, aby se přiblížili svým idolům?

Nakousnutý toast, těhotenský test či kalhotky. Za co všechno fanoušci utrácí, aby se přiblížili svým idolům?
Zdroj: Getty Images
ZAJÍMAVOSTI CELEBRITY
Uložit Uložené

Zaplatit miliony za věci celebrit láká mnohé fanoušky. Tyhle věci jdou v aukcích nejvíc na dračku.

Každý z nás má asi nějaký ten svůj idol, popřípadě oblíbenou celebritu, ať už z hereckého, pěveckého, či jiného uměleckého prostředí. Ovšem jen hrstka je jimi vyloženě posedlá. Tato skupina lidí je ochotna zajít za určité hranice a pořizovat za nesmyslné peníze velice bizarní předměty, které kdysi patřily slavným. O co například šlo?

Doporučeno
VIDEO: Známý streamer byl opět zatčen, obtěžoval izraelskou policistku VIDEO: Známý streamer byl opět zatčen, obtěžoval izraelskou policistku 8. dubna 2024 9:57

Nakousnutý toast Justina Timberlakea

V internetové aukci se prodal za neuvěřitelných 1 025 dolarů, což je v přepočtu necelých 24 tisíc. Justin ho nedojedl poté, co v rádiu dělal rozhovor. Toast, jak je vidět, nepřišel vniveč!

Těhotenský test Britney Spears

Britney se dokonce někdo hrabal v popelnici, vyndal její těhotenský test a ten se dostal do dražby. Prodal se za pět tisíc dolarů, tedy 120 tisíc korun. Trochu šílené, nemyslíš?

Kalhotky Evy Braun

Za podobné peníze jako těhotenský test Britney se vydražily kalhotky manželky Adolfa Hitlera. Přestože Hitler v očích většiny lidí rozhodně nebyl oblíbený, našli se i tací, kteří měli zájem o spodní prádlo právě jeho ženy. Ty vyšly kupce na 3 700 liber, v přepočtu 110 tisíc korun.

Kapesník Scarlett Johansson

Kdo by nechtěl něčí posmrkaný kapesník, že jo? Populární hollywoodská herečka ho použila v jedné talkshow a nakonec k němu přidala i stopy rtěnky. Tentokrát šlo o 5 300 dolarů, tedy 120 tisíc korun, na dobrou věc. Peníze putovaly na charitativní organizaci USA Harvest, která pečuje o hladovějící.

Tenisky Michaela Jordana

Největším skvostem jsou tenisky jednoho z nejlepších basketbalistů vůbec. Nakonec se prodaly za 1,5 milionu dolarů, tedy neskutečných 35 milionů korun. Tento rekord se zapsal v roce 2020 do Guinnessovy knihy rekordů. Tenisky obsahovaly i podpis Jordana.

Domů
Sdílet
Diskuse