Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. září 2017 15:49
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Je to blíž, než si myslíš. V ulicích se objevily červené balónky z hororu It a lidem z nich běhá mráz po zádech

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Zajímavá propagační kampaň sklidila na sociálních sítích slušnou odezvu. Horor It je za dveřmi. A s ním i děsivý klaun.

Když uvidíte červený nafukovací balónek, znamená to, že šílený vraždící klaun Pennywise se zřejmě skrývá někde poblíž. Tak tomu je tedy alespoň v hororové knize It (To) z pera amerického spisovatele Stephena Kinga, jehož dílo se dočkalo nového filmového zpracování, které se do kin u nás i ve světě dostane již za pár dní. A v rámci propagace snímku se očekávaná adaptace dočkala v australském Sydney zajímavé a zároveň trochu děsivé reklamní kampaně.

V ulicích města se totiž začaly objevovat opuštěné červené balónky přivázané ke kanálům, které navíc společně s datem místní premiéry filmu doprovázel nápis „Je to blíž, než si myslíš“. Není třeba asi dodávat, že zdejší obyvatelé si balónků rychle všimli a následně začali své fotografie a videa kuriózní upoutávky sdílet na sociálních sítích. Někteří se přitom přiznali, že pohled na balónek, tedy symbol klauna Pennywise, v nich nevyvolal zrovna nepříjemnější pocity. A my se jim příliš nedivíme.
Domů
Sdílet
Diskuse