Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. listopadu 2017 v 15:13
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Představitel Borata nabízí Čechům, kteří byli zatčeni za nošení kultovních plavek, že za ně zaplatí celou pokutu

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Slavný herec přišel s nečekaným gestem. Za Čechy, kteří se dostali do problémů za nošení boratek na veřejnosti, je prý ochoten zaplatit pokutu.

Před několika dny jsme vás informovali o kuriózním případu skupiny Čechů, kteří se na náměstí v kazašském městě Astana chtěli vyfotit v takzvaných boratkách (nebo-li mankinách), tedy ostře zelených plavkách atypického střihu, jež nabyly na popularitě díky komediálnímu snímku Borat, pojmenovaném po jeho hlavním protagonistovi. Policie však pro tento žertík porozumění neměla. Všechny výtečníky zadržela a udělila jim pokuty za výtržnictví. Do případu se však nyní vložil samotný herec Sacha Baron Cohen, představitel kultovní filmové postavy, který se nabídl, že za Čechy celou částku zaplatí.

Představitel Borata nabízí Čechům, kteří byli zatčeni za nošení kultovních plavek, že za ně zaplatí celou pokutu
Zdroj: Facebook.com/Sacha Baron Cohen

„Mým českým přátelům, kteří byli zatčeni. Pošlete mi své údaje a důkaz, že jste to byli opravdu vy, a já za vás pokutu zaplatím,“ napsal komik na svůj facebookový profil. Pod text pak přiložil e-mailovou adresu [email protected] (v překladu zatčenizanošenítvý[email protected]), přes kterou jej mohou naši inkriminovaní krajané kontaktovat.

Ze strany britského herce se jedná o vskutku nečekané a vlídné gesto, kterým dokazuje, že svých věrných fanoušků si neobyčejně váží. Doufáme tedy, že Češi jeho nabídku přijmou a podaří se jim se s Cohenem dohodnout.

Domů
Sdílet
Diskuse