Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. července 2019 10:06
Čas čtení 0:00
Roman Kulich

Pošta ztratila Pokémon kartičku v hodnotě 1,3 milionu korun. Majitel nabízí odměnu

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Tahle aukce vyšla pěkně draho.

Přestože někteří z vás cestou do práce nebo do školy sbírají pokémony už jenom na displejích mobilních telefonů, stále tu jsou i tací, kteří nedají dopustit na sbírání originálních kartiček Pokémon, které tu jsou již od roku 1996.

Nikoho určitě ani nepřekvapí fakt, že ceny některých kartiček šplhají až do milionových částek. Jednou z takto cenných kartiček je i karta Trainer No.3, tu bylo možné získat pouze jednou jedinkrát, a to v roce 1999 na speciálním turnaji za třetí místo.

Minulý rok se v aukci tato kartička prodala za cenu přesahující 1,3 milionu korun (53 tisíc eur), ale doposud se nedostala do rukou majitele, informuje magazín Cnet. Ačkoliv by někoho mohlo napadnout, že pouze naletěl nějakému podvodníkovi, tak vás musíme vyvést z omylu.

Pošta ztratila Pokémon kartičku v hodnotě 1,3 milionu korun. Majitel nabízí odměnu
Zdroj: smpratte

Prodejce i nový právoplatný majitel jsou v neustálém kontaktu a udělali vše správně. Odpověď je ale prostá, kartička se bohužel ztratila někde na cestě při dopravě, a není tedy jasné, zda se ještě někdy k majiteli nebo odesílateli vůbec dostane, případně za jak dlouhou dobu.

Z historie jsou totiž známé případy, kdy se obyčejný dopis nebo balíček k majiteli dostal až za několik let.

Majitel také nabízí přes 22 700 korun (890 eur) tomu, kdo dokáže odhalit, kde se kartička aktuálně nachází nebo jakkoliv pomůže kartičku najít.

Domů
Sdílet
Diskuse