Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. února 2022 11:30
Čas čtení 8:48
Tereza Šnajdrová

Sex se silikonovou pannou není nevěra. Běžně k nám chodí zadaní muži, říká šéf nevěstince Naughty Harbor (Rozhovor)

Sex se silikonovou pannou není nevěra. Běžně k nám chodí zadaní muži, říká šéf nevěstince Naughty Harbor (Rozhovor)
Zdroj: REFRESHER/Lucie Kotvalová
REFRESHER SEX SEXUALITA SEXUÁLNÍ POMŮCKY
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let
a chci zobrazit obsah
zpět na hlavní stránkuZpět

Navštívili jsme pražský nevěstinec Naughty Harbor, ve kterém si můžeš užít sex s mechanickými silikonovými pannami.

Už jsi slyšel o nevěstinci Naughty Harbor, ve kterém nenajdeš reálné ženy, ale mechanické silikonové panny? Můžeš na něj narazit v Praze na Smíchově, a protože nás toto téma velmi zaujalo, vyrazili jsme do něj na průzkum.

V našem rozhovoru s Patrikem, šéfem podniku, se můžeš dočíst, v čem je nevěstinec se silikonovými pannami lepší než ten klasický, která panna je u zákazníků nejoblíbenější, ale třeba také to, jaké praktiky zákazníci s pannami nesmí provádět a proč musí mít kondom.

Doporučeno
Moje výbava stála více než 200 tisíc korun. S ženou upřednostňujeme asexuální pony play, říká kůň Porthos Black Pearls (Rozhovor) Moje výbava stála více než 200 tisíc korun. S ženou upřednostňujeme asexuální pony play, říká kůň Porthos Black Pearls (Rozhovor) 8. září 2021 11:30

Jak vás napadlo založit si nevěstinec s mechanickými pannami ze silikonu?

Zhruba před 4 lety jsem založil inzertní erotický portál Bezpasaka.cz, který mě přivedl k podnikání v erotickém průmyslu. Na zmíněném webu inzerujeme erotické služby, ale nezprostředkováváme je, nejsme prostředníkem mezi poskytovateli erotických služeb a klienty. Našeho markeťáka pak napadlo, spontánně, že bychom mohli vytvořit sekci s robotickými společnicemi, což jsem zpočátku bral jako vtip, srandu, ale pak jsem si o tom začal zjišťovat více informací a zjistil jsem, že to není žádné sci-fi a začíná to být realita. Zjistil jsem si více informací o možných robotech a přišel jsem na to, že se již běžně vyrábí silikonové panny, ale i ty robotické, především v Americe. To mě hodně fascinovalo a dokázal jsem si představit, že by to byl zajímavý byznys.
 
Původně jsem měl v plánu založit robotický nevěstinec, kde budou robotické společnice, které s klientem mohou mluvit, interagovat... ale je to ještě daleko od reality. Respektive existuje značka RealBotix, která robotické panny vyrábí, ale jsou ještě poměrně creepy a není to to, co si chlap představí v nějakém pěkném sci-fi filmu typu Blade Runner (smích). Od toho nápadu jsem tedy upustil a rozhodl jsem se, že začneme klasickými pannami, které jsou takový prvopočátek toho všeho.

Dělám v erotickém byznysu, ale dělám v něm proto, že to vidím jako obrovskou příležitost jak se dostat do robotiky, která mě fascinuje a baví mnohem víc

Začali jsme tedy se silikonovými pannami, které jsme propojili s virtuální realitou a aktivně pracujeme na tom, abychom mohli přejít do fáze robotických společnic. Ano, dělám v erotickém byznysu, ale dělám v něm proto, že to vidím jako obrovskou příležitost jak se dostat do robotiky, která mě fascinuje a baví mnohem víc.

 
Existuje spousta firem, které již dnes dělají humanoidní roboty podobné lidem, ale téměř žádná není ekonomicky zdravá, protože je to něco, co ještě nemá moc velké využití a není to ještě tak dokonalé. Ale v erotice je pravděpodobně jediný prostor, kde se na tom dá ekonomicky zdravě fungovat. Pokud vím, tak právě RealBotix jsou jedinou firmou, která je v zisku. Vidím v tom budoucnost, takže máme už i e-shop, řešíme vlastní výrobu panen, a dokonce i vlastní výrobu robotické společnice.

Naughty Harbor
Zdroj: REFRESHER/Lucie Kotvalová

Máte nějaký odhad, za jak dlouho by se vám mohlo podařit přijít s vlastní robotickou společnicí?

Odhadem by to mohl být rok, dva.

Vyzkoušej předplatné
za 9
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 110492 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Čo sa dozvieš po odomknutí?

  • Kolik stojí pronájem silikonové panny
  • Kolik stojí kauce
  • Co zákazníci vyhledávají nejčastěji
  • Zda je sex se silikonovou pannou nevěra
  • Jak vypadá masturbátor s virtuální realitou
Domů
Sdílet
Diskuse