Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti Sazka.
16. března 2022 19:39
Čas čtení 2:12
Sponzorovaný obsah

Už jsi vyzkoušel skupinové sázky? Nabízejí skvělou zábavu i možnost vyhrát miliardy

Už jsi vyzkoušel skupinové sázky? Nabízejí skvělou zábavu i možnost vyhrát miliardy
Zdroj: Sazka
KULTURA SAZKA VÝHRA V LOTERII
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Skupinové sázky od Sazky nabízejí možnost vsadit si s přáteli i úplně cizími lidmi. A ve Sportce a Eurojackpotu pak můžete společně vyhrát miliony i miliardy.

Máš kamarády, se kterými vyrážíte na kola, chodíte na kafe, při sportování jste nerozlučný kolektiv anebo máte skvělý tým v práci? A co byste řekli na možnost, že se z každého z vás stane milionář? Se skupinovými sázkami od Sazky se vám to může splnit třeba už tento týden.

Historie skupinového sázení je u nás opravdu zakořeněná – sázeli už naši tátové s kolegy v práci, ale třeba i kamarádi na chatách. Tradice „skupinovek“ se na mnoha místech drží dodnes. Například v jedné středočeské hospůdce se pravidelně scházejí kamarádi, kteří nad tatarákem s topinkami každý týden vyplňují tiket na nedělní slosování oblíbené Sportky. V Čechách dokonce žije šťastlivec, který v loterii vyhrál už podruhé, tentokrát v Eurojackpotu přes 25 milionů.

Skupinové sázení nyní na internetu

Čísla vždy zaškrtáváme vlastní a s jejich výběrem nám pomáhají kostky. Miliony jsme zatím netrefili, ale radost máme z jakékoliv výhry,“ uvedl jeden z party sázejících. Nejen jeho před časem potěšila nová možnost sázení, kterou Sazka spustila.

Jde o skupinové sázky Sportky a Eurojackpotu, které si vsadíš pohodlně přes internet na mobilu i v počítači anebo v mobilní aplikaci Sazky pro Android a iOS. „Díky skupinovým sázkám si teď můžeme podat společně tiket i v případě, že je někdo nemocný,“ chválí si muž ze Středočeského kraje.

Stáhnout aplikaci Sazky
lottery
Zdroj: Unsplash / dylan nolte

V rámci skupinového sázení jsou také vždy ve hře doplňkové hry, což je velká výhoda. Při správné kombinaci na tiketu získáš celou hlavní výhru včetně bonusové složky. V případě Sportky je to jackpot i Superjackpot, tedy desítky milionů, ale často i přes 100 milionů, u Eurojackpotu jde až o miliardy.

Volíš počet sloupců, výši vkladu i podíl

A jak skupinové sázení vypadá v praxi? Pokud vytváříš novou sázenku, nejprve vybíráš počet vsazených sloupců, ale také cenu, velikost minimálního vkladu a počet podílů. V obou loteriích jsou velikosti tiketu, z nichž volíš, označeny od S do XXL s tím, že čím větší sázenka, tím víc sloupečků je ve hře.

Dále vybíráš, jestli půjde o soukromou sázenku pro tebe a tvoje kamarády či kolegy. Jim ji také můžeš sdílet přes e-mail nebo sociální sítě. Druhou možností je veřejná sázka, ke které se na Tržišti sázenek mohou přidat i neznámí hráči.

Vsadit si na tržišti sázenek

Skupinová sázenka se vsadí v momentě, kdy jsou zakoupené všechny dostupné podíly. Svůj podíl můžeš v průběhu čekání na naplnění navýšit nebo sázenku sdílet s přáteli, a urychlit tak její vsazení. V případě, že by se skupinová sázenka přesto nenaplnila a nevsadila, peníze ti budou vráceny na herní účet u Sazky a můžeš je investovat třeba do další skupinové sázenky. Podrobný návod najdeš ve videu na tomto odkazu.

lottery
Zdroj: Pixabay / ChiniGaray

Více sloupců, více šancí, více výher

Na skupinovém sázení je také skvělá skutečnost, že čím více vsadíš sloupečků, tím vyšší je pravděpodobnost, že právě na tvém tiketu bude výherní kombinace čísel. To ve svůj prospěch před časem využila parta 50 kamarádů a známých v jednom finském městečku. Díky tomu, že trefili správnou kombinaci, každý z nich bral fantastických 47,6 milionu korun.

Stejný příběh můžeš nyní zažít i ty a tví přátelé díky skupinovým sázkám od Sazky. Pro společné sázení je nutná registrace na stránkách Sazky, za pár minut ji ale zvládneš třeba i z pohodlí domova. Registraci už máš? Poté můžeš skupinovou sázku hned vyzkoušet, stačí kliknout na tento odkaz.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Domů
Sdílet
Diskuse