Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
26. února 2024 6:50
Čas čtení 0:39
Monika Růžičková

Hvězda Zoufalých manželek Eva Longoria se objeví v nové sérii populárního seriálu. Zahraje si se Selenou Gomez

Hvězda Zoufalých manželek Eva Longoria se objeví v nové sérii populárního seriálu. Zahraje si se Selenou Gomez
Zdroj: Getty Images
FILMY A SERIÁLY SELENA GOMEZ
Uložit Uložené

Populární komediální seriál Jen vraždy v budově začal odhalovat jména pro čtvrtou sérii. Kromě Molly Shannon by se zde ve větší roli měla objevit i Eva Longoria.

Eva Longoria se připojí k původnímu triu seriálu – Seleně Gomez, Martinu Shortovi a Steveu Martinovi. Do čtvrté řady se rozhodla vrátit i legendární Meryl Streep, která se poprvé objevila ve třetí řadě a za svůj výkon sklidila velké ovace.

Doporučeno
„Předehra může začít už hezkou smskou hodiny předem.“ Zorya Blue je burleska i guru. Ženy učí přijmout se i nestydět se do bikin „Předehra může začít už hezkou smskou hodiny předem.“ Zorya Blue je burleska i guru. Ženy učí přijmout se i nestydět se do bikin 24. února 2024 14:30

Tvůrci seriálu nominovaného na cenu Emmy drží podrobnosti o čtvrté sérii v tajnosti, a tak toho o ní zatím moc nevíme. Není jisté ani to, v jakých konkrétních rolích se nové tváře objeví.

Jediné, co s určitostí víme, je to, že nová série začne výletem seriálového tria do Los Angeles. Nové epizody se budou také zabývat rozplétáním vraždy Sazz Pataki. Zdroj blízký produkci uvedl, že postava, kterou ztvární Eva, by měla být nedílnou součástí zvratů, které nás v této sérii čekají.

Longoria je tento rok velmi produktivní. Kromě role v seriálu režírovala i svůj vlastní celovečerní debut Flamin' Hot. Ten se setkal vesměs s pozitivními reakcemi. Nedávno také odstartovala propagační akci na seriál Land of Women, ve kterém hraje s herečkou Carmen Maura a zároveň je výkonnou producentkou. 

Domů
Sdílet
Diskuse