Akce se uskuteční 8. března 2025 v Holešovické tržnici.
Značka Ploom ve spolupráci s kolektivem Nebál zahajují 8. března v Holešovické tržnici v Praze akci Masopoost 2025. Akce přivítá jaro velkolepou oslavou plnou jídla, talentovaných umělců a skvělé hudby, která vás bude bavit od večera do rána.
Na Masopustu 2025 vystoupí známí umělci jako Bert & Friends, Jiří Korn, Miss Petty, Perel, Bratři, Yambro, Nano Tone, Tea Sofia nebo Piqi Miqi. Těšit se můžete na mix hudebních žánrů, jako je disco, electro, psychedelic, techno, synth-pop nebo hyperpop.
Součástí akce bude také divadelní soubor Cirk La Putyka, obří obraz Jana Bicana, instalace Barbory Fastr nebo upcyklovaná funkční instalace Jany Horejšové.
Během dne vám určitě vyhládne, a tak si budete moci u „stolu hojnosti“ pochutnat na jídle z Kro Kitchen a karlínské restaurace HolKa. O nápoje se postarají Lidi z Baru (Bar, který neexistuje, 4pokoje, Super Panda Circus), pivo Škola čepování a Prosekárna.
Na akci nebude nikdo vypadat basic, protože s tímto dresscodem a maskami se opravdu meze nekladou. Můžete se rozhodnout pro naprostý minimalismus s přírodními barvami a jednoduchým šátkem. Nebo se proměnit ve „ztělesněné“ rozkvetlé jaro, medvěda či změť stuh. Špatnou volbou pro dresscode nebude ani kohout nebo strašák.