Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
12. června 2017 0:09
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Postapokalyptická série Metro se vrací ve velkém stylu! Premiérové ukázky z třetího dílu vyráží dech vynikající atmosférou a děsivými monstry

TECH
Uložit Uložené

Konference Microsoftu přinesla skvělou zprávu. Fanoušci série Metro se dočkají třetího dílu.

Tisková konference Microsoftu přinesla senzační zprávu. Světovou premiéru si zde totiž odbyla ukázka na nový díl slavné postapokalyptické série Metro, který ponese podtitul Exodus a vyjde v roce 2018 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Skoro pětiminutové video ukazuje skvělé záběry, z nichž místy dýchá hutná, skoro hororová atmosféra a hráč zde bojuje s několika příšerami, sklouzne se na laně nad propastí a v závěru naskočí na rozjetou parní lokomotivu. Je jen otázkou, zda stejně působivě bude hra vypadat po vydání, na to si však ještě budeme muset počkat, stejně jako na další informace, které nám titul představí blíže.

V tuto chvíli víme, že ve hře opustíme ruiny Moskvy a prozkoumávat budeme ruské kulisy v rozlehlých nelineárních úrovních, což je poměrně výrazný rozdíl od spíše koridorových předešlých dílů. Teď už si ale vychutnejte níže přiložený gameplay trailer a do komentářů nám nezapomeňte napsat, zda se na návrat do světa inspirovaného knihami Dmitryho Glukhovského těšíte stejně jako my. 

Domů
Sdílet
Diskuse