Čtvrtek 18. 1. 2018 svátek má Vladislav, Vladislava

hledej na refresheru

Největší pražská rapová indoor událost už tento víkend. Přijď na Black Mall Festival, kde vystoupí H16, Ego, Smack, Pil C, Logic a další!

Obchodní centrum Arkády Pankrác pohostí už tuto sobotu Black Mall Festival. Dvě stage, hutný zvuk a současná rapová špička se po roce vrací na největší pražskou rapovou indoor událost.

12. říjen 2017, 16:06
zdroj: Black Mall Festival
12. říjen 2017, 16:06

Nejúspěšnější interpreti české a slovenské rapové scény se vrací na stage druhého ročníku Black Mall Festivalu a my máme o celé události podrobné informace. Akce proběhne už tento víkend, v sobotu 14. října 2017, a stejně jako loni to bude večer nabitý k prasknutí. 

 

Letošní rok si organizátoři připravili pro fanoušky současného rapu nadupaný seznam hostů zahrnující Smacka, Pil C-ho, Ega, Logica (spolu s Nik Tendem, Robinem Zootem a Jimmy Dicksonem), H16, Majka Spirita, Strapa, DJ Wiche, Blackwood a dalších zajímavých interpretů.

 

Největší pražská rapová indoor událost už tento víkend. Přijď na Black Mall Festival, kde vystoupí H16, Ego, Smack, Pil C, Logic a další!

 

První vlna vstupenek je už dávno beznadějně pryč, a proto pokud nechceš zbytečně riskovat, doporučujeme nákup lístků nejvýhodněji v předprodeji v síti Ticketportal za férových 399 Kč, na místě potom za 499 Kč. Dobrým nápadem je i nákup VIP vstupenek 799 Kč, které ti poskytnou speciální přístup do VIP zóny s nejlepším výhledem na stage, drobným občerstvením, samostatným WC a šatnou zdarma.

 

Takže nezapomeň – sobota 14. 10., OC Arkády Pankrác (Na Pankráci 86, Praha 4), dvě stage, výborný rapový zážitek.

 

Facebook event

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa