Pondělí 21. 5. 2018 svátek má Monika

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: My Dear Clothing

My Dear Clothing odtajňuje novou kolekci. Nezmeškej dnešní online release!

Nová kolekce streetového oblečení My Dear s názvem Fall 17 nabídne trika, mikiny, bundy, šusťáky, pásky, ponožky a peněženky.

13. listopad 2017, 12:46

Nová kolekce streetového oblečení My Dear s názvem Fall 17 nabídne trika, mikiny, bundy, šusťáky, pásky, ponožky a peněženky.

Oblíbená značka streetového oblečení My Dear Clothing, za kterou stojí návrhář Zbyněk Štandera a stylista Marek Volf, přichází se zbrusu novou kolekcí. Oba slibují nejnašláplejší novinky v historii tohoto labelu. My Dear Clothing odtajňuje novou kolekci. Nezmeškej dnešní online release!

Nová kolekce streetového oblečení My Dear Clothing ponese název Fall 17. Nenabídne přitom jen trika nebo mikiny, ale i bundy, šusťáky, pásky, ponožky a dokonce i peněženky! 

 

Kluci se tentokrát soustředili především na kvalitu materiálů, jednoduchost a celkový vizuál. „Zaměřili jsme se na kvalitu materiálů, ale zároveň na cenu, aby produkty z téhle kolekce byly více přístupné veřejnosti. Můžete se tak těšit třeba na trička z fair trade eco bavlny. Jinak jsme se v nové kolekci snažili více používat logo a soustředit se především na jednoduchost věcí a celkový look,“ dodává zakladatel značky Zbyněk Štandera.

 

My Dear Clothing odtajňuje novou kolekci. Nezmeškej dnešní online release!

My Dear Clothing odtajňuje novou kolekci. Nezmeškej dnešní online release!My Dear Clothing odtajňuje novou kolekci. Nezmeškej dnešní online release!

 

Ke značce My Dear Clothing odjakživa také patří i promakaný lookbook. I proto se Zbyněk s Markem a svojí crew vypravili do Milána, ulovit novou výzvu. Fotografie nafotil Ladislav Kyllar na svitkový film pomocí prvotřídního fotoaparátu Mamyia. V Milánu k lookbooku vzniklo i video, které vytvořil Petr Simon. V roli herce a modela se stejně jako u předchozí kolekce objeví Janek Gregor. „Novou kolekci podpoříme lookbookem, který je zatím nejlepší, co jsme měli. Náš výlet chvílemi připomínal spíš partu bláznů, která si jela vyčistit hlavu za hranice, ale na výsledek jsme opravdu pyšný,“ vysvětluje Zbyněk za celou crew.

 

My Dear Clothing odtajňuje novou kolekci. Nezmeškej dnešní online release!

 

Jak to celé dopadlo, se můžeš přesvědčit při online releasu už dnes v pondělí 13. 11. od 20:00 na www.footshop.cz

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Matty Khalifa14. listopad 2017, 11:17

To musí bejt hrozně pohodlný si takhle sednout na lavičku

1 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější