Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. února 2018 18:31
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Hugo Kafumbi nás zve do svého Tour Busu v novém videoklipu natáčeném v Londýně. Zároveň poodhaluje info o svém připravovaném albu

HUDBA ČESKO RAP
Uložit Uložené

Konžský raper se ozývá s novým trackem Tour Bus.

Kanadský raper původem z Konga, Hugo Kafumbi, po sérii spoluprací s různými americkými, anglickými, ale i českými hudebníky přichází s dalším sólovým bangerem, který by neměl ujít tvé pozornosti. O jeho beat se postaral producent Linz Prag, pocházející z trapem posedlé Atlanty. 

„Video k tracku bylo natáčeno převážně v Londýně, ale některé lokace byly dotáčeny v Praze,“ prozradil Kafumbi, který v současné době chystá kromě dalších videoklipů i sólové album. Track Tour Bus je přitom ukázkou konceptu, kterého se chce Hugo držet ve své nadcházející tvorbě. „Na každou věc z alba chci natočit videoklip. Ty budou točeny pokaždé v jiném městě po celém světě.“ Na albu pak bude tento track ještě doplněn hostem z UK – známým grimerem Izzie Gibbsem.

Domů
Sdílet
Diskuse