Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. ledna 2020 v 12:53
Čas čtení 1:33
Ondřej Jarůšek

Conor McGregor dojal diváky. Po zápase se objal s babičkou Cowboye, vychovala prý skvělého člověka

SPORT
Uložit Uložené

Zápas přinesl i dojemný moment, který ukazuje, že MMA je i o respektu.

Conor McGregor má za sebou jeden z nejpůsobivějších výkonů kariéry. Nejenže se mu totiž po více než roční pauze podařilo vrátit se zpět ve skvělé formě a ukončit zkušeného Donalda Cerroneho za pouhých 40 sekund, ale navíc se stal novým rekordmanem a za krásné TKO dostal od vedení organizace UFC bonusovou odměnu ve výši 50 tisíc dolarů.

Doporučeno
Floyd Mayweather oznamuje odvetu s Conorem McGregorem a zápas s Nurmagomedovem. Skutečně k zápasům dojde? Floyd Mayweather oznamuje odvetu s Conorem McGregorem a zápas s Nurmagomedovem. Skutečně k zápasům dojde? 19. ledna 2020 v 9:10

Sportovní událost však přinesla i jeden velmi lidský o dojemný moment. Stalo se tak po konci zápasu, když zrovna známý moderátor a komentátor Joe Rogan zpovídal poraženého bojovníka Cerroneho. Uprostřed rozhovoru však za „Cowboyem“ přistoupila jeho babička a láskyplným objetím se jej pokusila utěšit.

Další emotivní moment však přišel hned vzápětí. Cerronova babička se totiž přímo v oktagonu objala i se samotným Conorem McGregorem, což diváci ocenili hlasitým potleskem. Následně mezi sebou prohodili několik slov a hned nato se krátce znovu objali. Na celou dojemnou událost se můžeš podívat na videu níže.

Během pozápasové konference pak přišla řeč mimo jiné i právě na tento emotivní okamžik. Conor před novináři uvedl, že se jedná o skutečně úžasnou dámu a velmi jej těší, že se mu naskytla příležitost ji osobně poznat. Zároveň vzdal i hold svému soupeři.

„Byla na turnaji od prvního zápasu až do konce. Prokázala mi respekt a já prokázal respekt jí. Je to skvělá žena a vychovala skvělého muže, bylo mi ctí s Donaldem sdílet klec,“ řekl Ir, který se po předešlých skandálech nyní zřejmě snaží vystupovat o něco pokorněji, aby si napravil poškozenou reputaci.

Co Conora čeká dál, je zatím ve hvězdách. Šéf organizace UFC Dana White uvedl, že největší smysl dává odveta se současným šampionem Khabibem Nurmagomedovem, zároveň však slavný boxer Floyd Mayweather na svém Instagramu oznámil, že se chystá proti Irovi někdy letos nastoupit do odvetného zápasu

Domů
Sdílet
Diskuse