Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. května 2020 13:45
Čas čtení 2:12
Ondřej Jarůšek

Česká youtuberka vysvětluje stížnosti fanoušků, kterým nepřišlo zaplacené zboží. „Učíme se a zlepšujeme se,“ říká

OSOBNOSTI YOUTUBE
Uložit Uložené

Sítěmi se začaly šířit stížnosti mířené na známou českou youtuberku Sugar Denny. Dali jsme jí prostor, aby se k záležitosti vyjádřila.

Měsíc duben byl dle slov známé české youtuberky Sugar Denny z hlediska obratu vůbec nejúspěšnější, jaký kdy se svým týmem zaznamenala. Fanoušci a fanynky si ve velkém objednávali zboží, ne každý se však svého zaplaceného balíčku dočkal. Sociálními sítěmi se proto začaly šířit stížnosti od několika nespokojených zákazníků, kteří Denny obvinili z toho, že si peníze nechává, aniž by odeslala zásilky.

Samotná Denny na to reaguje tím, že už by měly být všechny stížnosti vyřešené, případně se na nich momentálně pracuje.

Doporučeno
Muž, který vyřešil vlastní vraždu. Bývalý ruský agent Alexandr Litviněnko byl odpůrcem  Putina, který jej nejspíš nechal zabít Muž, který vyřešil vlastní vraždu. Bývalý ruský agent Alexandr Litviněnko byl odpůrcem Putina, který jej nejspíš nechal zabít 7. května 2020 11:30

Kvůli problémům s dodáním balíků vznikl instagramový profil @Salt_Denny, kde lidé zveřejnili screenshoty konverzací se samotnou youtuberkou, kterou nařkli, že na jejich zprávy neodpovídá. Některým z nich zaplacené zboží nepřišlo ani po několika týdnech. Podle jedné z uživatelek Denny navíc prezentovala během prodeje zboží větší slevu, než jaká ve skutečnosti byla.

Jak to tedy bylo? My jsme se na Sugar Denny obrátili s žádostí, zda by se k celé záležitosti mohla vyjádřit a uvést sama za sebe věci na pravou míru. Zde jsou její odpovědi.

Domů
Sdílet
Diskuse