Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. října 2020 17:00
Čas čtení 0:58
Vojtěch Vanda

Oktagon Výzvu čeká živý přenos! V něm můžeš rozhodnout, který z fighterů se posune do semifinále páté série

SPORT ČESKO OKTAGON MMA SLOVENSKO
Uložit Uložené

Pátá série Oktagon Výzvy přináší zajímavý twist.

Pátá série Oktagon Výzvy s sebou přináší zase něco nového. Vůbec poprvé budeš moci zhlédnout živý přenos, v němž se rozhodne o dvou bojovnících, jeden za českou a druhý za slovenskou stranu, kteří postoupí do semifinálových bojů. Tato unikátní epizoda dostala přízvisko „Volební večer.“

Doporučeno
Od vyhazovače až po světového bojovníka. První Slovák v UFC Ľudovít Klein se zapsal do historie domácího MMA Od vyhazovače až po světového bojovníka. První Slovák v UFC Ľudovít Klein se zapsal do historie domácího MMA 21. července 2022 8:30

V Česku proběhly minulý týden volby do krajů a do Senátu, nyní jej čekají volby trochu jiného kalibru. Bude se totiž rozhodovat o tom, který ze čtyř českých bojovníků, stejně jako na slovenské straně, v rámci televizní a internetové show Oktagon Výzva postoupí do semifinálových bojů. A ty už teď máš v moci rozhodnout, kdo se do semifinále podívá jako první.

Oktagon V.ýzvu čeká živý přenos! V něm můžeš rozhodnout, který z fighterů se posune do semifinále páté série
Zdroj: Oktagon

Takzvaný „Volební večer“, jak se nazývá nejnovější epizoda, proběhne dnes večer ve 21:30 na O2 TV Sport, respektive na JOJ Plus, nicméně hlasovat o tom, který z tvých oblíbenců postoupí, můžeš už od neděle. Jak se můžeš zapojit? Pošli SMS ve tvaru OKTAGON mezera (příslušné číslo bojovníka) na číslo 900 11 30, pokud jsi z Česka. Pokud jsi ze Slovenska, SMS posílej na číslo 6660.

A které číslo patří jakému bojovníkovi? Je to jednoduché, Michael Krčmář dostal číslo 1, Pavel Hvězda 2, Matouš Kohout 3 a Vladimír Lengál 4. Ve Slovenském týmu je pořadí následující: Tomáš Zajac získal číslo 5, Matúš Šutka 6, Roman Paulus 7 a Igor Lukačovič 8.

Doporučeno
Rapové hity, 47 knockoutů a šampion 4 váhových kategorií. Toto je legendární Roy Jones Jr., soupeř Mikea Tysona Rapové hity, 47 knockoutů a šampion 4 váhových kategorií. Toto je legendární Roy Jones Jr., soupeř Mikea Tysona 1. října 2020 17:08

Ty, jako fanoušek Oktagonu, budeš mít tak přednostní právo vybrat jednoho z každého týmu, který postoupí o krůček dál ke slíbené výhře. Druhé dva fightery do semifinálové dvojice vyberou zase trenéři. Nezapomeň se tedy dnes večer dívat, ať ti jedinečný díl neunikne.

Domů
Sdílet
Diskuse