Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. prosince 2021 14:34
Čas čtení 2:00
Vojtěch Vanda

Co Češi vyhledávali na Googlu v roce 2021? Sčítání lidu, očkování, Squid Game nebo Like House

Co Češi vyhledávali na Googlu v roce 2021? Sčítání lidu, očkování, Squid Game nebo Like House
Zdroj: Netflix
ZAJÍMAVOSTI GOOGLE
Uložit Uložené

Tradiční roční součet nejvyhledávanějších hesel přinesl Google i v roce 2021.

Společnost Google odhalila nejčastěji vyhledávaná hesla za rok 2021. Stejně jako předchozí roky je rozdělila do kategorií Trendy, „Jak“, Události nebo Osobnosti. Nejčastěji vyhledávaným trendem se letos stalo Sčítání lidu, do první desítky se však dostalo i fotbalové EURO nebo fenomén Hra na oliheň (Squid Game). Nejvyhledávanější domácí osobností roku se opět stal prezident Miloš Zeman.

Doporučeno
Toto jsou výrazy, které Češi v roce 2020 googlovali nejčastěji Toto jsou výrazy, které Češi v roce 2020 googlovali nejčastěji 9. prosince 2020 12:55

Podobně jako každý rok i tento ovládl žebříček hesel na nejpoužívanějším vyhledávači chod aktuálních událostí. Jak se tedy potvrdilo, i letos s ním zahýbala koronavirová pandemie. Ne však tolik jako minulý rok; spíše než na samotný virus se lidé vyhledávače ptali na očkování, antigenní testy nebo respirátory třídy FFP2, přičemž tato hesla ani neobsadila místo v první trojce.

Domů
Sdílet
Diskuse