Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. října 2022 6:00
Čas čtení 4:49
Tereza Šnajdrová

Beznadějná romantička Nannie Doss zavraždila své čtyři muže, děti, vnoučata i vlastní sestru. U soudu se svým činům smála

Beznadějná romantička Nannie Doss zavraždila své čtyři muže, děti, vnoučata i vlastní sestru. U soudu se svým činům smála
Zdroj: Getty Images/Bettmann
ZAJÍMAVOSTI ŽENY, KTERÉ SE DOPUSTILY BRUTÁLNÍCH VRAŽD
Uložit Uložené

Nannie Doss zavraždila své dvě děti, vnoučata, sestru i svou matku. U soudu se smála a tvrdila, že za její chování může poranění hlavy.

V pokračování naší krimi série se podíváme na život Nannie Doss, která zavraždila 11 osob. O život připravila své čtyři manžele, sestru, matku, svoje děti i vnoučata. Dle svých slov pouze toužila po bezmezné lásce, které se jí nikdy nedostalo.

Doporučeno
Z usměvavé pečovatelky sériovou vražedkyní. Toto je příběh Dorothey Puente, která brutálně zavraždila 9 lidí Z usměvavé pečovatelky sériovou vražedkyní. Toto je příběh Dorothey Puente, která brutálně zavraždila 9 lidí 8. září 2022 6:00

Úraz hlavy navždy změnil její život

Nannie Doss se narodila 4. listopadu 1905 do rodiny farmářů v Blue Mountain v Alabamě. Dívenka měla další čtyři sourozence, jednoho bratra a tři sestry, ale jejich dětství bylo plné strastí a hádek. Děti nechodily do školy, vzdělávaly se doma, ale to jen v případě, že měly volnou chvíli. Většinu času trávily prací na farmě, což vedlo k jejich špatným studijním výsledkům.
 
Nannie, stejně jako její matka Louisa, navíc nenáviděla svého otce Jamese. Ten byl panovačný, násilnický a matku i svých pět dětí často fyzicky týral.
 
Když bylo Nannie sedm let, její rodina jela vlakem na návštěvu příbuzných v Alabamě. V jeden moment však vlak zprudka zastavil a Nannie se udeřila hlavou o kovovou tyč na sedadle před sebou. Následující roky měla silné bolesti hlavy, výpadky paměti, deprese a velké výkyvy nálad. Úraz změnil celý její život a Nannie přestala doufat, že jednou bude lépe.
 
Kvůli situaci doma často utíkala do světa fantazie. Četla si romantické knihy, snila o vlastní romantické budoucnosti a ze všeho nejradši měla rubriku Osamělá srdce v místním plátku. Nic jiného než snění Nannie nezbývalo. Otec jí a jejím sestrám zakazoval nosit make-up, hezké oblečení a nesměly ani chodit na zábavy či jiné společenské akce.
 
V šestnácti letech se Nannie Doss provdala za muže, kterého znala pouhé čtyři měsíce. Spolu s Charleym Braggsem pak během let 1921 až 1927 přivedla na svět čtyři děti, ale manželství dlouho nevydrželo. Mladý pár žil s Braggsovou matkou, která byla násilnická a na Nannie si často vybíjela zlost. 

Dvě děti znenadání zemřely

V roce 1927, když manželé řešili řadu problémů, zemřely za záhadných okolností jejich dvě děti. Jen o rok později se Nannie a Charley rozvedli. Charley se spolu se starší dcerou Melvinou odstěhoval a novorozenou Florine nechal Nannie. Braggs později vypověděl, že od Nannie utekl, neboť se jí bál.
 

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse